Archiv aktualit

12. prosince 2023

Smuteční oznámení

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás dne 10.12.2023 opustil náš kamarád MUDr. Ondřej Cieslar. Je velmi těžké najít slova, kterými lze vyjádřit náš smutek.

Na Ondru vzpomínáme jako na skvělého kamaráda, parťáka, spolužáka, kouče, mentora a trimeďáka, který vždy v nesnázích podal pomocnou ruku, stále se usmíval a nikdy s ním nebyla nuda. Byl nedílnou součástí fakulty, Trimedu a jeho ACTERu; v posledních letech byl také jedním z hlavních organizátorů charitativního běhu Vinohradská Trojka. Nehledě na to, v jak obtížné situaci se člověk nacházel, Ondra vždy poskytl oporu, radu a naději, což je nedocenitelná vlastnost a charakterizuje pravého přítele.

Rádi bychom vás tímto pozvali na smuteční mši, která bude odsloužena Mgr. et Mgr. Markem Váchou, PhD., ve čtvrtek 14. 12. 2023 od 16:00 v Kapli pavilonu M FNKV. Zároveň se připojujeme k přání rodiny, a to, pokud byste měli možnost, abyste na Ondrovu památku věnovali příspěvek na keňskou nemocnici Itibo, kde sám Ondra tento rok působil.

Rodině a všem pozůstalým bychom rádi ve jménu spolku Trimed fakulty a všech kamarádů vyjádřili upřímnou soustrast.

Zavzpomínejte prosím na Ondru společně s námi.

Parte

Poslední změna: 21. únor 2018 15:36