Aktuality

27. března 2024

Podpora internacionalizace UK

Pro studenty umožňuje program POINT financovat:

-účast či výjezd studentů UK na letní školy (s výjimkou jazykových pobytů),

-krátkodobé neplacené odborné studentské stáže,

-mezinárodní soutěže a mistrovství,

-studentské konference s aktivní účastí,

-reprezentaci UK na mezinárodním plénu vztahujícím se k internacionalizaci aktivit univerzity.

Pro fakulty přináší program možnosti získání podpory za účelem:

-organizace mezinárodních letních škol a jiných mimokurikulárních akcí organizovaných fakultami.


22. dubna 2024

9. ročník mezinárodní soutěže Falling Walls Lab Czech Republic

Are you a student, budding scientist, or starting your own business? Do you have a great project in mind and can you present it in English in 3 minutes? Sign up for the Falling Walls Lab Czech Republic 2024 international competition, win participation in the global finals and a prize of EUR 1,000.


22. dubna 2024

Fond internacionalizace 3. LF

Rádi bychom Vás informovali o Fondu internacionalizace (dříve pod názvem Akademické mobility), který umožňuje financování odborných zahraničních cest akademických pracovníků a studentů, a dále odborných aktivit zahraničních hostů na 3. LF.


18. dubna 2024

Předání významných cen našim studentkám z rukou rektorky UK prof. Králíčkové

V úterý 16.4.2024 předala rektorka UK prof. Králíčková ve Vlasteneckém sále Karolina třem našim studentkám a absolventkám významné ceny:Bolzanovu cenu MUDr. MgA. Pavle Tiché, Ph.D. a Cenu prof. Weignera MUDr. Veronice Victorii Matraszek a Bc. Valentýně Solařové. Všem gratulujeme k úspěchu a přejeme mnoho dalších!


17. dubna 2024

Hamburg International Summer School 2024 - Health Economics – 15. – 26. 7. 2024

The Health Economics Summer School operates within the Hamburg Center for Health Economics (HCHE), which is home to over 70 researchers exploring medicine, business, economics, and social sciences to develop solutions to current and future challenges in health service provision.


15. dubna 2024

Jarní uzávěrka pro podávání žádostí o stipendia DAAD do Německa

Do 30.4. je možné se hlásit na:

-Krátká výzkumná stipendia pro doktorandy a mladé vědce v délce 1-6 měsíců

-Výzkumné pobyty pro VŠ-učitele a vědce

-Bilaterální výměna vědců

-Nová pozvání pro bývalé stipendisty


15. dubna 2024

AI in Medicine: Optimised Trials with Machine Learning, 11-13 September, Paris

The Flagship 3 annual summer school/PhD workshop takes place in Paris this September. It is co-organized by Sorbonne and Heidelberg and there are dedicated spots for PhD students from all 4EU+ members. The application period is until 30 April.


12. dubna 2024

Zájem o Erasmus+ rapidně roste, přibývá i příjezdů na UK

Forum, magazín Univerzity Karlovy, přináší článek o Erasmu. Všímá si rovněž úspěchů 3. LF, kterou v počtu výjezdů předstihly pouze velké humanitně zaměřené fakulty.


11. dubna 2024

Angelini University Awards - přispěj k digitalizaci zdravotnictví

Přihlas se spolu se svým týmem do Angelini University Awards, přispěj k digitalizaci zdravotnictví a vyhraj až 100 000 Kč na podporu svého projektu. Vítězem se stane ten, kdo navrhne smysluplné a inovativní využití digitálních technologií, procesů nebo umělé inteligence v oboru zdravotnictví.


10. dubna 2024

Fulbrightova stipendia 2025/26

Rádi bychom Vás upozornili na otevření nového cyklu stipendií Fulbrightovy komise na akademický rok 2025/26, včetně termínů přihlášek a pozvali zájemce na specializované webináře. Upozorňujeme také na krátkodobé a dlouhodobé možnosti hostování amerických odborníků na naší fakultě.


9. dubna 2024

Narodni rozvojovy den (25. duben) - pozvani pro ucitele, studenty, zahranicni stipendisty

Pozvánka na první Národní rozvojový den, který se uskuteční 25. dubna v prostorách MZV ČR, Loretánské náměstí 5. Program v zahradě Černínského paláce je určen pro širokou veřejnost - rádi uvítáme jednotlivce i skupiny studentů, včetně rozvojových stipendistů i učitelů.


9. dubna 2024

Summer School program at the Lithuanian University of Health Sciences

Medical students are invited to participate in the summer school on 29 July – 9 August 2024. Students will have a great opportunity to visit different departments of the Lithuanian University of Health Sciences (LSMU) and observe medical doctors’ work at the largest hospital in Lithuania the Hospital of Lithuanian University of Health Sciences Kauno klinikos.


9. dubna 2024

Program CENTRAL Leadership

Program je určen studentům a doktorandům se zájmem o politiku, historii a kulturu a nabízí poutavou cestu po pěti regionech. V rámci této jedinečné iniciativy se 30 studentů z pěti univerzit CENTRAL a z ukrajinské Univerzity Ivana Franka ve Lvově a maďarské Andrássyho univerzity v Budapešti podívá do Varšavy, Berlína, Prahy, Vídně a Budapešti a bude jim poskytnuta komplexní podpora pokrývající veškeré náklady.


8. dubna 2024

Letní kurzy německého jazyka na partnerských univerzitách - stipendijní pobyty

Univerzita Karlova vypisuje výběrové řízení ke stipendijním pobytům na letní kurzy německého jazyka na Universität Heidelberg, Universität des Saarlandes, Universität Giessen a TU Dresden.


5. dubna 2024

Nabídka stipendií Fulbrightovy komise ČR

V aktualitě naleznete podrobný přehled stipendií Fulbrightova programu pro studenty, vědecké pracovníky a přednášející pro pobyty v USA a zároveň přehled možností v rámci tohoto programu pro stipendisty z USA na univerzitách a výzkumných pracovištích v ČR, oboje na akademický rok 2025/2026. V rámci přehledu naleznete také odkazy na web Fulbrightovy komise a rovněž termíny webinářů, které k jednotlivým stipendiím Komise organizuje.


4. dubna 2024

Czech-French research mobility: new call for projects

The objective of the programme is to encourage the development of scientific exchanges between laboratories of the two countries, by promoting new cooperation and the participation of young researchers and doctoral students. The call is open to all scientific fields and the projects submitted must fall within the field of fundamental research.


4. dubna 2024

Nové 4EU+ projekty na 3. lékařské fakultě

Dovolujeme si Vás informovat, že 3. lékařská fakulta bude v roce 2024 realizovat tři 4EU+ projekty: akademický minigrant prof. Dušky, studentský minigrant MUC Cikrta a SEED4EU+ dr. Němcové.


3. dubna 2024

Průzkum zkušeností s psychoaktivními látkami u studentů lékařských fakult ČR

Průzkum „Drogy a závislosti“ 3. LF UK a bakalářského studia 1. LF UK v součinnosti s NMS ČR, zda a jakým způsobem se zákaz HHC v ČR (od 1. 3. 2024) projeví v oblasti užívání vybraných „psychomodulačních“ látek a tabáku mezi studenty všech lékařských fakult v ČR. Průzkum zároveň podpoří objektivní diskuzi založenou na dokladech a osvětu v oblasti zdánlivých a skutečných benefitů a rizik psychoaktivních látek v souvislosti s plánovanými legislativními změnami. Průzkum porovná možné změny pomocí dvou dotazníků v rozmezí jednoho roku: první dotazník je tento a druhý dotazník proběhne v příštím roce (situace po zákazu HHC - tedy do konce února 2025). V tomto nyní rozšiřovaném dotazníku se ptáme na situaci před zákazem HHC – tedy do konce února 2024! Dotazník je anonymní a zabere asi 7 minut. Prosíme o pomoc s rozšířením dotazníku mezi studenty všech lékařských fakult v ČR! Děkujeme za spolupráci!


3. dubna 2024

International Summer School on Technology Transfer in the Life Sciences, Drážďany

From 23 September to 27 September 2024, you can gain skills that will directly help you develop your business project at this week-long event at TU Dresden. Workshops range from the protection of your intellectual property to patent filing and licensing. At the end of the week, you will have the opportunity to pitch your business idea to a selected panel of technology experts. They will provide you with crucial feedback and help you to further develop your idea.


2. dubna 2024

Stipendia na základě mezinárodních smluv | Akce, nabídky, důležité termíny | 2024/4

K úspěšnému dokončení studia či k výzkumné nebo pedagogické kariéře může přispět i zahraniční zkušenost. Je pouze na vás, pro jakou délku výjezdu se rozhodnete. Mezi krátkodobými aktivitami jsou to kupříkladu letní kurzy, které mohou pozvednout vaše jazykové znalosti na vyšší úroveň. Ucházet se nicméně můžete i o prestižní stipendia, která vám zpřístupní možnost dlouhodobých pobytů v zahraničí, například semestrálního studia nebo získání praxe.


28. března 2024

SDG Summer School: Planetary Health (Ženeva)

The 2024 SDG Summer School “Planetary Health” offers an exceptional learning opportunity at the University of Geneva for Bachelor and Master's students from the 4EU+ Alliance, who are dedicated to advancing sustainable development and addressing the challenges posed by climate change on human health.


28. března 2024

Podcast o Erasmu: Vyplatí se vyjet na pobyt do zahraničí?

Zájem o program Erasmus od pandemického útlumu zase sílí. Čísly to může potvrdit třeba Univerzita Karlova, v předešlém akademickém roce totiž zaznamenala skoro 1700 výjezdů přes Erasmus+ a očekává, že letos tuhle pomyslnou laťku přeskočí. A právě na téma výjezdů, nejen těch studijních, ale i pracovních, je zaměřen nový díl podcastu Café Evropa.


26. března 2024

Hebrew University of Jerusalem - nabídka výměnného pobytu

Odbor zahraničních vztahů RUK vyhlašuje výběrové řízení na výměnné pobyty v rámci meziuniverzitních dohod v letním semestru 2024/2025: Hebrew University of Jerusalem.

Upozornění: Vzhledem ke zhoršené bezpečnostní situaci výjezd nedoporučujeme.


18. března 2024

9th Summer School-Medical Law & Bioethics: “Vulnerable Populations in Healthcare”

The aim of the program is to analyze the healthcare of vulnerable populations. The program is addressed mainly to graduates of Law & Medicine Schools as well as any other School with relevant interests (Biology, Theology, Dentistry, Philosophy, etc.) and generally to adults who deal with these topics.


14. března 2024

Greifswald Summer School - letní škola německého jazyka konaná v Německu

Greifswald Summer School combines four weeks of intensive German lessons at various levels of proficiency and workshops with a wide range of cultural events and excursions. Improve your German language skills and spend an informative and exciting time with us!


11. března 2024

AKTION ČR - Rakousko: Letní kolegia v Českých Budějovicích a Poděbradech

Každý rok se v Českých Budějovicích a Poděbradech setkávají studenti různých studijních oborů z České republiky a Rakouska s jedním společným cílem: učit se jazyk partnerské země a zlepšit tak vzájemné porozumění. Studenti rozvíjí během letního kolegia nejen jazykové, ale také interkulturní kompetence a odborné znalosti z různých oblastí.


11. března 2024

NTU Singapore - Nanyang Assistant Professorship (NAP) Call

The Nanyang Assistant Professorship scheme provides the opportunity for outstanding early career researchers and exceptional scholars from Singapore and around the world, who aspire to a research leadership role at NTU. Successful NAP awardees will be given a tenure-track Assistant Professor appointment and granted a substantial start-up grant (SUG) to lay the foundation for their research ventures within the university.


11. března 2024

Nová Výzva Joint Seed s University of St Andrews 2024

Univerzita Karlova a University of St Andrews vytvořily společný program počátečního financování s cílem usnadnit spolupráci v rámci našeho strategického partnerství. Po pilotním spuštění v roce 2022 se jedná o další výzvu k předkládání návrhů společných iniciativ mezi Univerzitou Karlovou a University of St Andrews. Financování umožní akademickým pracovníkům ze všech oborů identifikovat silné stránky, prozkoumat oblasti synergie a rozvíjet projekty v oblasti výzkumu a akademických inovací. Společné počáteční financování má za cíl podpořit první kroky spolupráce a není zamýšleno jako kompletní financování projektů.


6. března 2024

4EU+ Visiting Professorships

Tento program nabízí ambiciózním vědcům a akademikům jedinečnou příležitost pro sdílení odborných znalostí a získání nových perspektiv prostřednictvím dvou- až tříměsíčního pobytu na jiné 4EU+ univerzitě. Účastníci mohou přednášet, vyvíjet společné vzdělávací programy, vést výzkumné projekty, využívat vědecké vybavení hostujících univerzit či se podílet na organizaci vědeckých workshopů a konferencí. Přihlašování je otevřeno všem akademickým pracovníkům zaměstnaným na Univerzitě Karlově a dalších 4EU+ univerzitách do 20. května 2024. Plánovaná mobilita musí proběhnout do konce listopadu 2025. 18.4. od 16 hod se bude konat informační schůzka: https://4euplus.eu/4EU-415.html?newsID=21651


6. března 2024

Letní škola německého jazyka na Trier University (Německo)

Expand and improve your German language skills during a summer course at an internationally oriented university in one of the most beautiful regions of the European Union! Core elements of the International Summer School are not only the german classes, but also the academic lectures and seminars, a seminar for german teachers (DAF Fortbildung) and the varied cultural programme around the course.


5. března 2024

Je Vám více než 45 let a máte normální paměť? Přispějte k vývoji aplikace!

Rádi bychom Vás pozvali na dve vyšetření paměti v trvání asi 1 hodiny s odstupem 3 měsíců za 500 Kč na Neurologické klinice 3. LF UK a FNKV. Tato vyšetření pomohou k vývoji aplikace na samovyšetření a samovyhodnocení paměti pomocí umělé inteligence.


4. března 2024

Stipendia na základě mezinárodních smluv | Akce, nabídky, důležité termíny | 2024/3

Milí studenti, milí pedagogové, s příchodem jara je ten nejlepší čas na plánování dalších studijních, vzdělávacích nebo pedagogických aktivit, které rozšíří vaše studium či akademickou činnost o zahraniční zkušenost. Blíží se termíny pro příjem žádostí o stipendia programu AKTION nebo na letní školy v Bavorsku. Detaily a další nabídky naleznete v newsletteru AIA.


1. března 2024

Program seminářů Neurologické kliniky 3. LF UK a FNKV, letní semestr

Semináře neurologické kliniky 3. LF UK a FNKV se konají úterky od 14 do 16 hod. Označené semináře jsou povinně volitelné pro studenty 5. roč. Organizuje: Doc. MUDr. Valja Kellerová, DrSc.


29. února 2024

Letní škola v Rize: Intensive English and Cross-Cultural Communication

The Intensive English Language Summer School has been designed to develop participant’s English language knowledge, improve communication skills and grammatical accuracy of speech. The course is provided by native speakers and professional academic staff of Riga Technical University.


29. února 2024

Vita Nostra Revue 2024/1

Vážené čtenářky a čtenáři, další číslo fakultního časopisu Vita Nostra Revue přináší tradičně fakultní události posledních měsíců a upozorňuje na úspěchy akademiků i studentů – nejvýznamnějším je bezesporu Česká hlava pro prof. Zuzanu Moťovskou. O své vědecké práci se v rozhovorech rozpovídaly prof. Milena Černá a doc. Magdaléna Šustková. K podzimní stávce lékařů se vyjadřuje děkan prof. Widimský v textu „Lékařské fakulty mezi mlýnskými kameny“ a dr. Šeblová ve svém komentáři „Jsou lékaři jenom lidé nebo jsou vždy dostupným obecním majetkem?“. Nechybí úryvek z nové knihy prof. Höschla a mnoho dalšího. Příjemné čtení!


26. února 2024

Studentky dentální hygieny se vzdělávají

Ve dnech 31.1. - 2.2. se studentky 2. a 3. ročníku bakalářského studijního programu "Dentální hygiena" 3. LF UK zúčastnily Vector Academy ve školícím centru akademie nedaleko Stuttgartu. Během návštěvy měly možnost nakouknout do výrobních prostor firmy Dürr Dental.


26. února 2024

Student Václav Karel na své předstátnicové stáži v Londýně

Student Václav Karel nám píše: „Část ze své předstátnicové stáže z interních oborů v rámci 6. ročníku jsem se rozhodl strávit v zahraničí, konkrétně ve Velké Británii, pod záštitou King´s College London. Pobyt byl podpořen Fondem mobility.


26. února 2024

International Scholarships – Master's Degree in Neurosciences - Institute of Neuroscience (Spain)

Nabídka šesti mezinárodních stipendií na roční Masters Program in Neurosciences ve španělském Instituto de Neurociencias při Universidad Miguel Hernandez. Nabídka je určena pro studenty s ukončeným Bc. nebo Mgr. vzděláním v oborech biologie, biomedicína, medicína, biochemie, molekulární biologie, farmacie a/nebo souvisejících oborech, kteří plánují zahájit výzkumnou kariéru v oblasti neurověd.


22. února 2024

Stipendia na výjezdy do zahraničí od Nadace Sophia

Nadace Sophia podporuje vzdělávání zejména těmito formami: 1)podpora vzdělávacích akcí, seminářů a školení, 2)vytváření a poskytování stipendií, 3)podpora stipendijních programů a studijních pobytů v České republice a v zahraničí, 4)podpora publikační činnosti, 5)podpora vědeckovýzkumné a tvůrčí činnosti a poskytování grantů.


21. února 2024

Studentka Natálie Olivová vyhrála halové mistrovství republiky v pětiboji

Natálie Olivová, studentka 2. ročníku Všeobecného lékařství 3. LF a jedna ze špičkových sportovkyň vyhrála 10.2.2024 halové mistrovství republiky v pětiboji v kategorii žen. V mladších kategoriích má už vítězství více, ale letos poprvé vyhrála i v dospělých.


19. února 2024

University of Tartu nabízí letní školu zaměřenou na komunikaci s pacientem

The objective of the course is to enable learners to acquire evidence-based basic knowledge of person/patient-centred communication and counselling and create conditions for their application in standard situations and get an idea of ​​how to develop their communication skills further.


19. února 2024

University of Tartu nabízí letní školu zaměřenou na diagnostiku

The course includes biochemical-, immunological-, genetic laboratory, instrumental assessments, theory discussions, practical measurements, and interpretation. Additionally, multimorbid patients' case-based discussions and treatment procedures are performed or viewed as well.


13. února 2024

Kurz „DROGY A ZÁVISLOSTI“ 2024

Přednášky jsou přístupné odborné veřejnosti, která je tímto srdečně zvána! Tzn. zaměstnancům a studentům UK, zaměstnancům FNKV, pracovníkům z oborů s protidrogovou problematikou. Exkurze jsou určeny pouze pro studenty kurzu. Rozvrh a kontaktní informace ke stažení.


6. února 2024

Universidade da Coruña nabízí zajímavé letní školy

Universidade da Coruña ve Španělsku nabízí letní školy "Immunology and bioinformatics", "Journey Through the Brain: Unveiling Neuroanatomy, Disorders, Hypoperfusion, Hormones, and Ethical Frontiers" a další. K letní škole je možné si přidat kurz španělštiny.


2. února 2024

Stipendia AKTION na pobyty v Rakousku

Program nabízí stipendia na pobyty v Rakousku pro přípravu diplomové, disertační nebo habilitační práce, dále stipendia k účasti na letních jazykových kurzech němčiny/češtiny v tandemu s rakouskými studenty (tzv. letní kolegia) a stipendia pro VŠ pedagogy pro absolvování výzkumného/přednáškového pobytu.


29. ledna 2024

Summer courses - French language and culture

Rennes 2 University nabízí letní kurzy francouzštiny:

1)French language and culture courses (3 weeks)

2)Preparatory programme for study at a French university – Courses in French language and culture and/or for university study (2 or 4 weeks)


26. ledna 2024

Intensive German language summer program for beginners

International Summer University with 4-week intensive German language classes will take place from 5th - 30th August in Lüneburg, Germany! In addition to the German classes, we have put together a cultural and leisure program. Accommodation is available in our student residences. Our program coordinator Anja Stegert (isu@leuphana.de) will be happy to answer any questions you may have!


23. ledna 2024

Navázání cotutelle spolupráce s Toulouse III University

Dovolujeme si Vás informovat, že 3. lékařská fakulta UK navázala novou spolupráci v oblasti cotutelle s Toulouse III University - Paul Sabatier. Doktorát pod dvojím vedením zde bude realizovat naše studentka doktorského studia Fyziologie a patofyziologie člověka.


19. ledna 2024

Navázání Erasmus spolupráce s Hospital Dr. Nélio Mendonça v Portugalsku

S radostí Vám oznamujeme, že Hospital Dr. Nélio Mendonça ve Funchalu (Madeira, Portugalsko) se stala naší partnerskou nemocnicí v rámci programu Erasmus.


10. ledna 2024

3. LF opět nejaktivnější lékařskou fakultou UK v rámci programu Erasmus

Rádi bychom Vás informovali, že i v akademickém roce 2022/2023 se 3. LF stala nejaktivnější lékařskou fakultou UK v oblasti vysílání studentů na Erasmus. V poměru počtu výjezdů na počet studujících obsadila 3. LF druhé místo ze všech 17 fakult.


2. ledna 2024

4EU+ shared online courses

From shared courses, joint degree programmes, joint educational activities, summer and winter schools to in-person and virtual events – at 4EU+, every student can get involved. These are all part of our commitment to bolstering your advancement, enabling your active involvement, and enriching your academic journey.


20. prosince 2023

Faktografický portál Amboss - licence pro rok 2024

Od 1.1.2024 je na 3. LF prodloužen přístup k faktografickému portálu Amboss v anglickém jazyce. Portál zpřístupňuje interaktivní knihovnu a testy pro přípravu na studium z oblasti lékařství. Amboss je vzdělávací portál určen pro studenty medicíny i lékaře. Přístup je limitován počtem licencí.


30. listopadu 2023

Nabídka kurzů a konferencí Evropské organizace pro molekulární biologii

Tomáš Pelikán z 5. ročníku se online účastnil konference Evropské organizace pro molekulární biologii a všem tuto aktivitu doporučuje!


7. listopadu 2023

E-mailový phishing - jak rozpoznat a nenaletět

Pravděpodobně jste zaznamenali dnešní "vlnu" podvodných emailů (tzv. email phishing), které dorazily do vašich emailových schránek z emailového účtu v doméně @lf3.cuni.cz. V detailu aktuality se dozvíte více o průběhu události a o opatřeních, jak takovým situacím předcházet.


13. října 2023

Stipendijní pobyty v německy mluvících zemích

Rádi bychom vám poskytli nedávno zveřejněné materiály k široké a různorodé nabídce pobytů v Německu, Rakousku a Švýcarsku se stipendii udělovanými na základě mezinárodních smluv.


10. srpna 2023

CESNET nabízí studentům několik služeb pro jejich efektivnější práci

CESNET nabízí studentům několik služeb napřímo pro jejich efektivnější práci a vzájemnou komunikaci a spolupráci. Jde o eduroam, owncloud pro ukládání dat, FileSender pro přenos dat, výpočetní služby a služby pro distanční komunikaci a spolupráci. Tyto služby jsou zálohované, bez omezení rychlosti stahování a bez reklam.


21. února 2023

AIA DZS - stipendijní pobyty v Gruzii

Dovolte nám, abychom s vámi sdíleli nabídku Akademické informační agentury DZS o dodatečně vypsaném výběrovém řízení ke stipendijním pobytům v Gruzii - pro studenty i pedagogy.


13. ledna 2023

Navázání Erasmus spolupráce se Stage Malta

Dovolujeme si informovat, že 3. lékařská fakulta navázala spolupráci s institucí "Stage Malta", která zajišťuje stáže v rámci celého území Maltské republiky.


16. března 2021

Výjezdy v rámci aliance 4EU+

Rádi bychom Vás informovali, že se rektoři následujících univerzit: Sorbonne University, Heidelberg University, University of Warsaw, University of Copenhagen, University of Milan, University of Geneva, Charles University dohodli na bližší spolupráci, jejíž součástí je i výměna studentů všech oborů (pokud se požadovaný obor na konkrétní partnerské univerzitě vyučuje) a také pedagogů.


10. ledna 2020

"Za vzděláním do zahraničí" - nabídka stipendia

Stipendium je určeno pro studenty bakalářského nebo magisterského stupně vysokých škol v ČR a SR do 25 let (včetně), kteří budou studovat v programu Erasmus nebo v rámci jiného krátkodobého studijního programu, po jehož skončení se vracejí zpět na mateřskou univerzitu. Přednostně podporujeme studenty technických oborů a mediky.


Archiv aktualit, RSS kanál


print
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor