Aktuality

28. ledna 2020

Nephrology Winter School

Po domluvě přes int1sec@fnkv.cz je možná účast akademických pracovníků 3. LF a studentů 3. LF.


28. ledna 2020

Stipendia na základě mezinárodních smluv - Polsko, Lotyšsko, Slovensko

Nabídka stipendií pro pedagogy a studenty, detaily po rozkliknutí.


27. ledna 2020

Scholarship for International Summer Courses (German) at HHU

Heinrich-Heine-Universität v Düsseldorfu nabízí možnost účasti na dvou- nebo čtyřtýdenních letních jazykových kurzech. Naše fakulta může nominovat jednoho studenta s nárokem na stipendium od HHU a další čtyři bez nároku na stipendium.


17. ledna 2020

Strategické uskupení CENTRAL - Open Call for Proposals

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení společné výzvy pětičlenného strategického uskupení CENTRAL pro rok 2020. Strategické uskupení CENTRAL (Univerzita Karlova, Humboldtova univerzita v Berlíně, Univerzita Vídeň, Univerzita Varšava a ELTE univerzita v Budapešti) podporuje multilaterální spolupráci primárně v oblasti výuky, výzkumu a podpory vědeckého dorostu.


17. ledna 2020

Nabídka stipendií v česko-francouzském programu mobility pro PhD studenty

Dovolujeme si Vás informovat o vypsání nové stipendijní nabídky, která vychází z dohody o společném stipendijním programu mezi Českou republikou a Francií. Stipendia umožní absolvovat vybraným studentům DSP výzkumný pobyt ve Francii pod vedením francouzského pedagoga. Doktorandi se mohou hlásit na dva druhy mobilit: (a) doktorské studium pod dvojím vedením /cotutelle/ (celkem 15 měsíců po dobu tří let), (b) krátkodobý pobyt (1 až 3 měsíce).


17. ledna 2020

Výběrové řízení - absolventské stáže

Rádi bychom Vás informovali o aktivitě „absolventské stáže Erasmus“, která je určena pro budoucí absolventy všech studijních programů vyučovaných na naší fakultě, kteří jsou v současné době v posledním ročníku.


16. ledna 2020

Summer School 2020 Jönköping University, Sweden

The application on-line to JU’s Summer School courses is now open! Your students are welcome.


10. ledna 2020

Call for Scholarship Application for 2020 Japanese Government

Rádi bychom s Vámi sdíleli nabídku stipendijního programu MEXT japonské Kanazawa University, která je určena studentům navazujícího magisterského a doktorského studia. Partnerská univerzita vybere na základě zaslaných přihlášek jednoho studenta, který stipendium získá. Více informací naleznete v příloze – deadline pro podání přihlášky je dle vybraného oboru 15. - 31. ledna. Podmínkou je předchozí domluva s konkrétním vyučujícím na Kanazawa University.


10. ledna 2020

Stipendia pro magisterské a doktorské studium v Německu

Německá nadace Konrad-Adenauer-Stiftung vypisuje stipendia pro magisterské a doktorské studium v Německu. Tato nabídka je zaměřena hlavně na společensky angažované studenty a doktorandy všech oborů z České republiky.


10. ledna 2020

"Za vzděláním do zahraničí" - nabídka stipendia

Stipendium je určeno pro studenty bakalářského nebo magisterského stupně vysokých škol v ČR a SR do 25 let (včetně), kteří budou studovat v programu Erasmus nebo v rámci jiného krátkodobého studijního programu, po jehož skončení se vracejí zpět na mateřskou univerzitu. Přednostně podporujeme studenty technických oborů a mediky.


19. prosince 2019

Ghent University: Summer School Ghent 2020

Through this e-mail we would like to inform you about two international student programs during the summer of 2020, covering the topics of “Sexual & Reproductive Health & Rights” and “Health & Migration”. These programs are organized by students at Ghent University, cooperating with dean Piet Hoebeke M.D., Ph.D. (Faculty of Medicine and Health Sciences) and Olivier Degomme M.D., Ph.D. (scientific director of the International Centre for Reproductive Health).


16. prosince 2019

Student Tony Nguyen na stáži v Bostonu

Tony Nguyen absolvoval v listopadu stáž v americkém Bostonu. Byl v nemocnici Massachusetts Eye and Ear Infirmary, která byla založena v roce 1824 a patří mezi fakultní nemocnice Harvard Medical School. Ročně zde na stáž přijmou jen 12 studentů medicíny z celého světa a to se právě podařilo Tonymu. Praktikoval na oddělení ORL, které bylo několikrát vyhlášeno nejlepším pracovištěm svého druhu ve Spojených státech.


18. června 2019

Fulbrightovo postgraduální stipendium

Fulbrightovo postgradualni stipendium je urceno studentum, kteri dokoncili bakalarske studium a jsou v magisterskem nebo doktorskem stupni studia. Stipendium je urceno na vyzkumne a studijni pobyty na libovolne akreditovane americke univerzite, a to v rozmezi 4-9 mesicu.


28. ledna 2019

Výjezdy do Paříže, Heidelbergu, Varšavy – Erasmus v rámci 4EU Plus

Rádi bychom Vás informovali, že se rektoři následujících univerzit: Sorbonne Université, Paříž; Universität Heidelberg, Heidelberg; Uniwersytet Warszawski, Varšava; Univerzita Karlova, Praha dohodli na bližší spolupráci, jejíž součástí je i výměna studentů všech oborů (pokud se požadovaný obor na konkrétní partnerské univerzitě vyučuje) a také pedagogů.


Archiv aktualit, RSS kanál


print
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor