Aktuality

1. června 2021

Den s vrchní sestrou (AGEL ČR)

Cílem této akce je nabídnout studentům NLZP představení vybraného oddělení v širším spektru, než lze realizovat v rámci krátké hodinové návštěvy oddělení. Dle toho, jaké oddělení si vyberete, budete mít možnost strávit celé dopoledne s vrchní či staniční sestrou, vrchní zdravotní laborantkou, vrchní radiologickou asistentkou či s vedoucí fyzioterapeutkou.Během tohoto dne Vám bude představeno Vámi vybrané pracoviště v reálném provozu, veškeré přístrojové vybavení pracoviště a budete seznámen/a s celým provozem oddělení. Seznámíte se také s kolektivem, dozvíte se vše o možnostech a podmínkách uplatnění v našich zdravotnických zařízeních a popovídáte si o všem, co Vás bude zajímat.


18. května 2021

3. LF opět obhájila nejvyšší počet výjezdů Erasmus z lékařských fakult UK

Vážení kolegové, vážení studenti, rádi bychom se s Vámi podělili o informaci, že 3. LF v ak. roce 2019/2020 realizovala nejvíce mobilit Erasmus ze všech lékařských fakult UK.


19. dubna 2021

Pozvánka na vzdělávací semináře z cévní chirurgie

Semináře jsou určené pro lékaře, studenty, širší lékařskou veřejnost a všechny které si chtějí rozšířit vědomosti v tomto chirurgickém oboru. Moderátor a odborný garant je Doc. Baláž. Semináře se konají v úterky v seminární místnost chirurgické kliniky, pavilon H, 1.patro od 14:30 do 15:00 hod.


16. března 2021

Výjezdy v rámci aliance 4EU+

Rádi bychom Vás informovali, že se rektoři následujících univerzit: Sorbonne University, Heidelberg University, University of Warsaw, University of Copenhagen, University of Milan, Charles University dohodli na bližší spolupráci, jejíž součástí je i výměna studentů všech oborů (pokud se požadovaný obor na konkrétní partnerské univerzitě vyučuje) a také pedagogů.


23. února 2021

Nabídka kurzu: Integration- und Orientierungs-Kurs

Partnerská nemocnice Main-Kinzig-Kliniken nabízí Integration- und Orientierungs-Kurs, a to 12.7. - 16.7. ve Schlüchternu nedaleko Frankfurtu. Účast na kurzu je po domluvě možné doplnit individuální praxí (v období před nebo po kurzu). Kurz i případná praxe je v německém jazyce.


12. ledna 2021

Nabídka stáže - Lichtenštejnsko, Vaduz

Landesspital Liechtenstein ve Vaduzu nabízí studentům a absolventům 3. LF se znalostí německého jazyka stáž v chirurgických oborech a v interních oborech. Další informace naleznete v článku stážistky ze 3. LF.


29. prosince 2020

Turingův stipendijní program nahradí v Británii Erasmus+

Ve Spojeném království má vzniknout nový stipendijní Turingův program místo Erasmus+, kterého se už Británie od ledna nebude účastnit. České ministerstvo školství čeká na více informací, sdělilo na dotaz ČTK. Aktuální programové období výměny studentů 2014 až 2020 bude dokončeno podle nastavených pravidel, od ledna už nebude možné schvalovat nové projekty.


18. prosince 2020

3. LF realizovala nejvíce absolventských stáží z fakult UK

Dovolujeme si informovat, že 3. lékařská fakulta je nejaktivnější fakultou Univerzity Karlovy v absolventských stážích Erasmus+. 3. lékařská fakulta vyslala v letech 2018 - 2020 celkem 17 absolventů.


1. prosince 2020

Nabídka aktivit Main-Kinzig-Kliniken, Německo

Main-Kinzig-Kliniken, výuková nemocnice Goethe-Universität Frankfurt, nabízí našim studentům/absolventům se znalostí německého jazyka nejrůznější aktivity: Praktikum/Erasmuspraktikum/Hospitation, Integrations- und Orientierungskurs, Summer Camps a další.


10. ledna 2020

"Za vzděláním do zahraničí" - nabídka stipendia

Stipendium je určeno pro studenty bakalářského nebo magisterského stupně vysokých škol v ČR a SR do 25 let (včetně), kteří budou studovat v programu Erasmus nebo v rámci jiného krátkodobého studijního programu, po jehož skončení se vracejí zpět na mateřskou univerzitu. Přednostně podporujeme studenty technických oborů a mediky.


Archiv aktualit, RSS kanál


print
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor