Aktuality

9. března 2018

Výběrové řízení Erasmus+ praktické stáže 2018/2019

Milé studentky, milí studenti, rádi bychom Vás informovali o vypsání výběrového řízení na praktické stáže realizované v ak. roce 2018/2019 (tj. od léta 2018 do 30.9.2019). Výběrové řízení proběhne dne 18.4. od 14:00


21. března 2018

Study in Prague photo/video contest

Post your photo/video at your personal Instagram/Facebook/Twitter account. Use #studyinprague and #MyPragueUni hashtags. Fill out competition submission form completely. Wait until May 7th for your name to be announced as the winner of the competition. deadline for submitting photos/videos is April 30th, 23:59 CET


9. března 2018

10. ročník studentské soutěže „Nelson Mandela World Human Rights Moot Court“

Letos se bude konat 10. ročník studentské soutěže „Nelson Mandela World Human Rights Moot Court“. V soutěži se týmy utkají nad aktuálními tématy z oblasti lidských práv.


9. března 2018

Projekty pro studenty - Crème de la Crème

Inkluzivní tréninkový kurz zabývající se tématy: neformální vzdělávání, shared leadership, kreativita a inovativnost v programovém designu se zaměřením na metodologii. Spojí skupinu mladých lídrů pod vedením profesionálních trainerů z Anglie a Maďarska, kteří jim pomohou rozvinout jejich talent.


9. března 2018

Young Postdoctoral Position - Jagiellonian University Kraków, Poland

On behalf of the Rector of the Jagiellonian University (JU) in Kraków (Poland), we would like to invite you to submit your application for Postdoctoral Researcher position contest opened in the Laboratory of Stem Cell Biotechnology at the Malopolska Centre of Biotechnology JU in Kraków.


8. března 2018

LERU Doctoral summer school at KU Leuven 9-13 July 2018

O financování účasti na této letní škole lze žádat např. z Podpory internacionalizace na UK: https://www.lf3.cuni.cz/3LF-686.html?news=5645&locale=CZ


8. března 2018

Stipendijní pobyty na Taiwanu - i pro Ph.D. studenty

Nabídka stipendií na Taiwanu:

-Taiwan Scholarship Programme

-Huayu Enrichment Scholarship

(i pro Ph.D. studenty)


8. března 2018

Master of International Health Care Management, Economics and Policy - in English

The Master of International Health Care Management, Economics and Policy (MIHMEP) is a one-year, full-time program in English. It aimed at professionals who aspire to take on challenges of global management roles within the health care sector, whether it's private industry (pharmaceutical, medical device and biotech companies), government and international organizations or health care providers.


8. března 2018

The Hebrew University of Jerusalem Summer Science Internship Program 2018

Účastníci mohou žádat o financování z Fondu mobility (https://www.lf3.cuni.cz/3LF-686.html?news=5454&locale=CZ) či Podpory internacionalizace na UK (https://www.lf3.cuni.cz/3LF-686.html?news=5645&locale=CZ)


8. března 2018

Program seminářů Neurologické kliniky 3. LF UK a FNKV, letní semestr

Semináře neurologické kliniky 3. LF UK a FNKV se konají v letním semestru úterky od 14 do 16 hod. Označené semináře jsou povinně volitelné pro studenty 5. roč. (nejméně 2 semináře dle vlastního výběru). Organizuje: Doc. MUDr. Valja Kellerová, DrSc.


6. března 2018

Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově - krátkodobé studentské výjezdy (letní školy, konference aj.)

Vážení studenti, dovolujeme si Vás informovat o nové aktivitě - Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově, v rámci níž je možné žádat o podporu zahraniční mobility studentů ve smyslu krátkodobých pobytů (letní školy, studentské konference a jednání, které se vztahují k internacionalizaci aktivit školy).


6. března 2018

Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově - organizace letních škol

Vážení akademičtí pracovníci, vážení zástupci studentských spolků, dovolujeme si Vás informovat o nové aktivitě - Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově, v rámci níž je možné žádat o podporu organizace letních škol uskutečňovaných fakultami, dalšími součástmi či studentskými spolky.


2. března 2018

Studentská vědecká konference 3. LF UK 2018

Konference se bude konat v úterý 22. května 2018. Podobně jako v loňském roce bude rozdělena na přednášky a posterovou sekci s tím, že většina prezentací bude v podobě posterů. O rozdělení příspěvků do sekcí rozhodne nezávislá odborná komise. V rámci posterové sekce proběhne řízená diskuse s 5-minutovou prezentací soutěžícího. Formulář pro abstrakta se otevře dnem 5. 3. 2018 na stránkách konference. Deadline pro odevzdání abstrakt je 8. 4. 2018. Další informace jsou rovněž k dispozici na facebookové stránce konference.


1. března 2018

Nabídka online kurzu italského jazyka

Nabídka online kurzu italštiny pro úplné začátečníky. Pořádá Italský kulturní institut.


27. února 2018

University of Zurich Summer School/Scholarships

This summer school looks at the development of Switzerland into one of the richest and most globalized countries in the world. Find out how Switzerland became an international finance center, how some Swiss companies evolved into big transnational corporations and how they manage to export Swissmade goods under the condition of a strong currency, the Swiss Franc.


26. února 2018

Možnosti výjezdů do zahraničí přes Akademickou informační agenturu (AIA)

Informace o možnostech výjezdů do zahraničí pro pedagogy i studenty (vybrané státy v rámci celého světa).


26. února 2018

Možnosti výjezdů do střední a jihovýchodní Evropy přes program CEEPUS

Informace o možnostech výjezdů do zemí střední a jihovýchovní Evropy pro pedagogy i studenty.


26. února 2018

Možnosti výjezdů do Rakouska a na jazykové kurzy v rámci programu AKTION

Informace o aktivitách programu AKTION určených pro akademiky i studenty. Kromě stipendií na studijní a výzkumné pobyty či podpory projektů lze využít i jazykové kurzy německého jazyka.


26. února 2018

Stipendia (1 - 2 roky) pro post-doky a PhD studenty: Marie Skłodowska-Curie Actions na University of Graz

You are a highly qualified and motivated PostDoc looking for funding to do research abroad? This is how the University of Graz will help you to apply for an Individual Fellowship (IF) within the Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCAs)


23. února 2018

SWISS-EUROPEAN MOBILITY PROGRAMME - mobilita pro studenty i akademické pracovníky na výjezdy do Švýcarska i příjezdy ze Švýcarska na 3. LF UK

Náhrada programu Erasmus+ (Švýcarsko je vyňato) pro studentské i akademické mobility do/ze Švýcarska. Řídí se stejnými principy a podobnými podmínkami jako mobilita v rámci Erasmus+. Podrobné informace na https://www.movetia.ch/en/ a dále přímo na Referátu pro zahraniční styky 3. LF UK.


23. února 2018

Summer Schools - University of Angers, France

International Summer Schools at University of Angers offer the opportunity to develop academic skills in a great environment. Each program includes lectures, workshops, applied visits and an attractive social program.


23. února 2018

Summer school - University of Ljubljana, Slovenia

The University of Ljubljana, Faculty of Medicine is organising its first summer school in July 2018. The topic of the summer school is: Summer Schools in Medical Health Care (Cultural Competences, doctor-patient communication, and minority health). The summer schools is opened for the medical students.


14. února 2018

Call for students' applications: PhD student positions, Graz

The Medical University of Graz and the Austrian Science Fund (FWF) offer PhD positions in the international PhD programs in “Inflammatory Disorders in Pregnancy” (DP-iDP), “Molecular Medicine” (MolMed) and “Advanced Medical Biomarker Research” (AMBRA).


13. února 2018

University of Eastern Finland Summer School, 13-24 August 2018

Akce nabízí řadu kurzů na úrovni magisterského studia v různých oblastech, včetně medicíny a přírodních věd
12. února 2018

Summer schools and English courses in Wales, UK

Nabídka letních škol a kurzů anglického jazyka ve Wales, UK.


6. února 2018

IPSC připravilo na jaro nové semináře o studiu v zahraničí

Rádi bychom Vás upozornili na semináře o studiu v zahraničí, které v tomto semestru pořádá Informační, poradenské a sociální centrum RUK. Tyto vzdělávací semináře jsou pro studenty UK zdarma, registrace probíhá online pro každou akci zvlášť.


22. ledna 2018

Personal Development and Self-Discovery Group for Students

We offer an opportunity for both Czech and international students to participate in an open group that will meet once a week during the spring and fall semester.


20. prosince 2017

Nabídka letní praxe - University of Porto, Portugalsko

Milé studentky, milí studenti, předáváme nabídku letní praxe na University of Porto. Výjezd je možný v rámci programu Erasmus (pro studenty, kteří uspěli nebo uspějí na fakultním výběrovém řízení na praktické stáže Erasmus) i mimo program Erasmus (tj. Free movers - vyjíždějící "na vlastní pěst" s možností financování).


Archiv aktualit, RSS kanál


Poslední změna: 21. únor 2018 15:36 
print
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor