Referát pro zahraniční a vnější vztahy

Aktuálně

23. ledna 2020

Minigranty na podporu projektů 4EU+ v roce 2020

Rádi bychom Vás informovali, že bylo právě zveřejněno Opatření rektora 4/2020 "Minigranty na podporu projektů 4EU+ v roce 2020". Akademičtí pracovníci rozvíjející spolupráci s kolegy na partnerských institucích v Alianci 4EU+ (minimálně tři zapojené univerzity - Charles University, Heidelberg University, Sorbonne University, University of Copenhagen, University of Milan, University of Warsaw) mohou žádat o podporu v maximální výši 300 000 Kč.


17. ledna 2020

Strategické uskupení CENTRAL - Open Call for Proposals

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení společné výzvy pětičlenného strategického uskupení CENTRAL pro rok 2020. Strategické uskupení CENTRAL (Univerzita Karlova, Humboldtova univerzita v Berlíně, Univerzita Vídeň, Univerzita Varšava a ELTE univerzita v Budapešti) podporuje multilaterální spolupráci primárně v oblasti výuky, výzkumu a podpory vědeckého dorostu.


17. ledna 2020

Nabídka stipendií v česko-francouzském programu mobility pro PhD studenty

Dovolujeme si Vás informovat o vypsání nové stipendijní nabídky, která vychází z dohody o společném stipendijním programu mezi Českou republikou a Francií. Stipendia umožní absolvovat vybraným studentům DSP výzkumný pobyt ve Francii pod vedením francouzského pedagoga. Doktorandi se mohou hlásit na dva druhy mobilit: (a) doktorské studium pod dvojím vedením /cotutelle/ (celkem 15 měsíců po dobu tří let), (b) krátkodobý pobyt (1 až 3 měsíce).


17. ledna 2020

Výběrové řízení - absolventské stáže

Rádi bychom Vás informovali o aktivitě „absolventské stáže Erasmus“, která je určena pro budoucí absolventy všech studijních programů vyučovaných na naší fakultě, kteří jsou v současné době v posledním ročníku.


10. ledna 2020

Call for Scholarship Application for 2020 Japanese Government

Rádi bychom s Vámi sdíleli nabídku stipendijního programu MEXT japonské Kanazawa University, která je určena studentům navazujícího magisterského a doktorského studia. Partnerská univerzita vybere na základě zaslaných přihlášek jednoho studenta, který stipendium získá. Více informací naleznete v příloze – deadline pro podání přihlášky je dle vybraného oboru 15. - 31. ledna. Podmínkou je předchozí domluva s konkrétním vyučujícím na Kanazawa University.


10. ledna 2020

Stipendia pro magisterské a doktorské studium v Německu

Německá nadace Konrad-Adenauer-Stiftung vypisuje stipendia pro magisterské a doktorské studium v Německu. Tato nabídka je zaměřena hlavně na společensky angažované studenty a doktorandy všech oborů z České republiky.


18. června 2019

Fulbrightovo postgraduální stipendium

Fulbrightovo postgradualni stipendium je urceno studentum, kteri dokoncili bakalarske studium a jsou v magisterskem nebo doktorskem stupni studia. Stipendium je urceno na vyzkumne a studijni pobyty na libovolne akreditovane americke univerzite, a to v rozmezi 4-9 mesicu.


28. ledna 2019

Výjezdy do Paříže, Heidelbergu, Varšavy – Erasmus v rámci 4EU Plus

Rádi bychom Vás informovali, že se rektoři následujících univerzit: Sorbonne Université, Paříž; Universität Heidelberg, Heidelberg; Uniwersytet Warszawski, Varšava; Univerzita Karlova, Praha dohodli na bližší spolupráci, jejíž součástí je i výměna studentů všech oborů (pokud se požadovaný obor na konkrétní partnerské univerzitě vyučuje) a také pedagogů.


Archiv aktualit, RSS kanál
Poslední změna: 1. březen 2019 12:42 
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor