Archiv aktualit

4. dubna 2023

Letní škola „Crisis? What Crisis? The Dialectics of European Integration“

Vážení studenti,

rádi bychom Vás touto cestou upozornili na nabídku prestižní univerzitní sítě Europaeum, která pořádá Europaeum Summer School 2023 s titulem „Crisis? What Crisis? The Dialectics of European Integration“, která proběhne ve dnech 12. až 14. září na Univerzitě v Mnichově.

Tato významná letní škola se zaměřením na téma evropské politické, hospodářské a kulturní integrace nabízí multidisciplinární přístup a posluchači si budou moci nejen vyslechnout přední odborníky i politické osobnosti, ale zároveň s nimi diskutovat a přispět svými vlastními myšlenkami.

Úspěšným uchazečům bude poskytnuto bezplatné ubytování a proplaceny přiměřené cestovní náklady.

Podmínkou pro uchazeče je, že studuje magisterský nebo doktorský program a navštěvuje univerzitu, která je členem této univerzitní sítě (UK je členem). Přihláška musí kromě vyplněného přihlašovacího formuláře zahrnovat stručné CV, motivační dopis (do 500 slov, podrobnosti o akademických zájmech a očekávání spojená s účastí na akci) a doporučující dopis školitele nebo akademického poradce.

Pro více informací můžete navštívit tento odkaz.

Uzávěrka přihlášek je 2. května 2023.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

M. Bendová

Poslední změna: 21. únor 2018 15:36