• Aktuality

Aktuality


Benefitní program pro zaměstnance UK, březen 2017Dovolujeme si Vás tímto informovat o aktuálních novinkách týkajících se benefitního programu pro zaměstnance UK a členy absolventského Klubu Alumni UK. V posledních týdnech se seznam partnerských organizací rozrostl o další položky, a níže se tak můžete seznámit s nabídkou výhod, které lze nově čerpat na základě vlastnictví univerzitního průkazu.


Za upozornění stojí především čerstvě navázaná spolupráce se společností Eurolines, u které lze v nadcházejícím období využít při nákupu mezinárodních jízdenek dvou zajímavých akcí.


První z nich je akce 1+1 ZDARMA, v jejímž rámci při cestování dvou osob do některé z evropských destinací zaplatíte jen za jednoho pasažéra. Akce se vztahuje na jízdenky v období od 20. 2. do 9. 4., přičemž nakupovat je lze do 31. 3, prostřednictvím tohoto odkazu https://elines.cz/cz/jedna-plus-jedna-gts. Na stejném místě naleznete také všechny potřebné informace.


Od 1. 3. je potom možné až do konce roku využít slevy 23 % na jízdenky do více než 40 vybraných destinací, jejichž seznam je k dispozici na http://bit.ly/UKbenefity. Sleva je uplatnitelná prostřednictvím speciálního kódu, který si můžete vyžádat na adrese pavel.burianek@ruk.cuni.cz.


Kromě společnosti Eurolines byla potom v minulých dnech uzavřena spolupráce s následujícími partnery:


  • Restaurace Tom’s Burger – sleva na konzumaci ve výši 10 % + dalších 10 % v případě stažení mobilní aplikace Tom’s Burger

  • Divadlo Kampa - možnost zakoupení vstupenky na divadelní představení za zvýhodněnou studentskou cenu

  • Západočeská galerie v Plzni - sleva ve výši 50 % ze vstupného

  • AZ Sport - sleva ve výši 10 % na nákup v prodejně v Lidické ulici (Lidická 7, Praha 5)

  • Centrum současného umění DOX - sleva ve výši 20 % ze vstupného

  • Divadlo v Dlouhé - Každý měsíc speciální nabídka představení za zvýhodněnou cenu 100 Kč

  • Divadlo Na Fidlovačce - vstupenky na vybraná představení za zvýhodněnou cenu 250 Kč

  • Lobkowiczký palác - vstup do Muzea Lobkowiczkých sbírek za zvýhodněnou cenu 150 Kč (standardní cena 275 Kč)

  • Zámek Nelahozeves - vstup na prohlídku s českým výkladem za zvýhodněnou cenu 90 Kč (standardní cena 110 Kč)


Bližší informace o uvedených nabídkách naleznete ve speciálním letáku (ke stažení zde) a rovněž na adrese  http://bit.ly/UKbenefity, na které je k dispozici kompletní přehled zaměstnaneckých benefitů.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete kdykoliv obrátit na Mgr. Pavla Buriánka ( ; 224 491 896).
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor