Pracovníci

Kontakty

Interní klinika 3. LF UK a FNKV

Telefon: 420 26716 2357 (přednosta, pavilon N), 420 26716 2710 (sekretariát pavilon S), 420 26716 2315 (sekretariát, pavilon N)
Adresa: Šrobárova 50, Praha, PSČ: 10000

Přednosta

prof. MUDr. Ivan Rychlík, CSc. 420 26716 3684 ivan.rychlik@lf3.cuni.cz

Sekretářka

Bekime Jajová, DiS. 420 26716 2315 bekime.jajova@lf3.cuni.cz
Ing. Jarmila Spoustová 420 26716 2315 jarmila.spoustova@lf3.cuni.cz

Profesor

prof. MUDr. Michal Anděl, CSc. 420 26710 2619 michal.andel@lf3.cuni.cz
prof. MUDr. Pavel Kraml, Ph.D. 420 26716 3683 pavel.kraml@lf3.cuni.cz
prof. MUDr. Filip Málek, Ph.D. filip.malek@lf3.cuni.cz

Docent

doc. MUDr. Ludmila Brunerová, Ph.D. 420 26716 2760 ludmila.brunerova@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Jan Hajer, Ph.D. 420 26716 2719 jan.hajer@lf3.cuni.cz
doc. RNDr. Petr Heneberg, Ph.D. 420 26710 2914 petr.heneberg@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Iva Hoffmanová, Ph.D. 420 26716 2703 iva.hoffmanova@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Milan Jaroš, CSc. 420 26716 2318 milan.jaros@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Milan Kment, CSc. 420 26716 2719 milan.kment@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Ladislav Mertl, CSc. 420 26716 2318 ladislav.mertl@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Pavel Těšínský 420 26716 8144 pavel.tesinsky@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Marie Valešová, CSc. 420 26716 2256 marie.valesova@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Zdeňka Zádorová, Ph.D. 420 26716 2719 zdenka.zadorova@lf3.cuni.cz

Odborný asistent

MUDr. Štěpán Bandúr, Ph.D. stepan.bandur@lf3.cuni.cz
MUDr. Jana Bělinová 420 26716 3437 jana.belinova@lf3.cuni.cz
MUDr. Marie Čecháková 420 26716 8135 marie.cechakova@lf3.cuni.cz
MUDr. Stanislava Červenková stanislava.cervenkova@lf3.cuni.cz
MUDr. Ivana Cibulková ivana.cibulkova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jan Gojda, Ph.D. 420 26716 8135 jan.gojda@lf3.cuni.cz
MUDr. Tereza Grimmichová, Ph.D. tereza.grimmichova@lf3.cuni.cz
MUDr. Monika Grussmannová 420 26716 2356 monika.grussmannova@lf3.cuni.cz
MUDr. Peter Habara 420 770658558 peter.habara@lf3.cuni.cz
MUDr. Martin Havrda 420 26716 2852 martin.havrda@lf3.cuni.cz
MUDr. Klára Hendrichová klara.hendrichova@lf3.cuni.cz
doc. MUDr. Eva Honsová, Ph.D.
MUDr. Milena Hořejšová 420 26716 2727 milena.horejsova@lf3.cuni.cz
MUDr. Karolína Krátká, Ph.D. 420 26716 2314 karolina.kratka@lf3.cuni.cz
MUDr. Antonín Kratochvíl antonin.kratochvil@lf3.cuni.cz
MUDr. Zuzana Křemenová zuzana.kremenova@lf3.cuni.cz
MUDr. Renáta Lažanská renata.lazanska@lf3.cuni.cz
MUDr. Pavla Libicherová 420 26716 2315 pavla.libicherova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jana Němečková jana.nemeckova@lf3.cuni.cz
MUDr. Bc. Anna Ouřadová anna.ouradova@lf3.cuni.cz
MUDr. Martina Pelikánová martina.pelikanova@lf3.cuni.cz
MUDr. Ondřej Remeš 420 26716 3437 ondrej.remes@lf3.cuni.cz
MUDr. Peter Riško, Ph.D. peter.risko@lf3.cuni.cz
Ing. Daniela Šimčíková, Ph.D. 420 26710 2937 daniela.simcikova@lf3.cuni.cz
MUDr. Pavel Škrha, Ph.D. pavel.skrha@lf3.cuni.cz
MUDr. Richard Sotorník richard.sotornik@lf3.cuni.cz
MUDr. Vasyl Suchoťko vasyl.suchotko@lf3.cuni.cz
MUDr. Barbora Szonowská barbora.szonowska@lf3.cuni.cz
MUDr. Radek Tetour radek.tetour@lf3.cuni.cz
MUDr. Pavel Trunečka, CSc. pavel.trunecka@lf3.cuni.cz
MUDr. Jana Urbanová, Ph.D. 420 26716 2708 jana.urbanova@lf3.cuni.cz
MUDr. Nikola Uzlová nikola.uzlova@lf3.cuni.cz
MUDr. Hana Vaňková, Ph.D. hana.vankova@lf3.cuni.cz
MUDr. Miluše Vejvodová, Ph.D. 420 26716 2312 miluse.vejvodova@lf3.cuni.cz
MUDr. Kateřina Vonášková katerina.vonaskova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jiří Žabka, CSc. 420 26716 2399 jiri.zabka@lf3.cuni.cz

Asistent

MUDr. Petra Bachroňová petra.bachronova@lf3.cuni.cz
MUDr. Anna Benešová anna.benesova1@lf3.cuni.cz
MUDr. Petr Bruch petr.bruch@lf3.cuni.cz
MUDr. Klára Dřínovská klara.drinovska@lf3.cuni.cz
MUDr. Lukáš Grochol lukas.grochol@lf3.cuni.cz
MUDr. Lenka Hudcová Licková lenka.hudcova@lf3.cuni.cz
MUDr. Karolina Jeřábková karolina.jerabkova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jana Kamišová jana.kamisova@lf3.cuni.cz
MUDr. Mayara Elisa Knizek Bonatto mayara.knizek@lf3.cuni.cz
MUDr. Martina Kollárová martina.kollarova@lf3.cuni.cz
MUDr. Magdaléna Krbcová magdalena.prochazkova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jan Matouš 420 26716 3680 jan.matous@lf3.cuni.cz
MUDr. Nikola Mejzlíková nikola.mejzlikova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jitka Menšíková jitka.mensikova@lf3.cuni.cz
MUDr. Kateřina Množil Střídová katerina.stridova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jana Nociarová jana.nociarova@lf3.cuni.cz
MUDr. Ladislav Perďoch ladislav.perdoch@lf3.cuni.cz
MUDr. Andrea Plíhalová andrea.plihalova@lf3.cuni.cz
MUDr. Michal Sýkora michal.sykora@lf3.cuni.cz
MUDr. Radka Szotkowská radka.szotkowska@lf3.cuni.cz
MUDr. Krisztina Viderman krisztina.viderman@lf3.cuni.cz
MUDr. Hana Vojkůvková hana.vojkuvkova@lf3.cuni.cz

Lektor

MUDr. Jan Bartoška jan.bartoska@lf3.cuni.cz
MUDr. Eva Krauzová, Ph.D. 420 26710 2324 eva.krauzova@lf3.cuni.cz
MUDr. Přemysl Kunčický premysl.kuncicky@lf3.cuni.cz
MUDr. Júlia Malá julia.koperdakova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jakub Mikeš jakub.mikes1@lf3.cuni.cz
MUDr. Barbora Ságová barbora.sagova@lf3.cuni.cz
MUDr. Radek Šimák radek.simak@lf3.cuni.cz
MUDr. Anna Charlotte Wnendt anna.wnendt@lf3.cuni.cz

Vědecký pracovník pro VaV

doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D. iva.holmerova@gerontocentrum.cz
PhDr. Eva Jarolímová, Ph.D. eva.jarolimova@lf3.cuni.cz

odborný referent

Bc. Jana Potočková 420 26716 3031 jana.potockova@lf3.cuni.cz

Technický pracovník

Vojtěch Charvát
Diana Čmuchálková 420 26716 2526 diana.cmuchalkova@lf3.cuni.cz
Dominik Gardáš dominik.gardas@lf3.cuni.cz
Blanka Horniková blanka.hornikova@lf3.cuni.cz
Jana Ivančinová
Tomáš Pelikán

Postgraduální student

MUDr. Mgr. Táňa Andreasová
MUDr. Marie Čecháková 420 26716 8135 marie.cechakova@lf3.cuni.cz
MUDr. Ivana Cibulková ivana.cibulkova@lf3.cuni.cz
Tadej Durič
MUDr. Josef Fontana josef.fontana@lf3.cuni.cz
MUDr. Lidmila Francová
MUDr. Lukáš Grochol lukas.grochol@lf3.cuni.cz
MUDr. Peter Habara 420 770658558 peter.habara@lf3.cuni.cz
Mgr. Marina Heniková marina.henikova@lf3.cuni.cz
MUDr. Magdaléna Krbcová magdalena.prochazkova@lf3.cuni.cz
MUDr. Zuzana Křemenová zuzana.kremenova@lf3.cuni.cz
MUDr. Jan Krtil
MUDr. Přemysl Kunčický premysl.kuncicky@lf3.cuni.cz
MUDr. Jakub Malý
MUDr. Jana Nociarová jana.nociarova@lf3.cuni.cz
MUDr. Bc. Anna Ouřadová anna.ouradova@lf3.cuni.cz
MUDr. Michal Schmalz
Karolin Schulte
MUDr. Eliška Selingerová eliska.selingerova@lf3.cuni.cz
MUDr. Radek Šimák radek.simak@lf3.cuni.cz
MUDr. Martin Světnička
MUDr. Nikola Uzlová nikola.uzlova@lf3.cuni.cz
MUDr. Erik Vokatý erik.vokaty@lf3.cuni.cz



Poslední změna: 21. únor 2018 15:37 
print
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojení



Jak k nám


Váš názor