• Doktorandi
  • Volná místa pro studenty doktorského studia

Volná místa pro studenty doktorského studia

PhD den 3. LF UK

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy spustila možnost přihlašovat se na volné PhD projekty v rámci 1. PhD dne 3. LF UK, který je organizován pod záštitou proděkanů 3. LF UK, prof. Šlamberové a doc. Dušky.


Přihlaste se právě teď pomocí on-line formuláře, pomocí kterého nám poskytnete data jak o sobě, tak i o svých preferencích. K dispozici jsou medailonky školitelů, kteří aktuálně nabízí volné pozice. PhD den též přináší velmi zajímavou možnost získat Cenu děkana, ve výši 1 milion Kč, která bude vyplacena formou stipendia vybranému kandidátovi (finanční částka bude rozložena do tří let).


Více ZDE


Další nabídka témat dizeratčních prací

29. března 2017

Název tématu:

Léky a environmentální toxiny ovlivňující mitochondriální funkci

Školitel:

MUDr. Jan Trnka, Ph.D., MPhil.

Ústav/klinika:

Laboratoř metabolismu a bioenergetiky 3. LF UK

Kontakty:

, tel: 722 576 390

Anotace:

Laboratoř metabolismu a bioenergetiky 3.LF UK nabízí dvě doktorandská místa pod vedením MUDr. Jana Trnky, Ph.D., absolventa University of Cambridge. Laboratoř se zabývá výzkumem mitochondriální funkce a dysfunkce ve vztahy k lidskému zdraví a nemoci. Tématem výzkumných projektů nových doktorandů bude vliv vybraných léků a environmentálních toxinů na mitochondriální funkci.

Požadavek na studenta:

Zájemci/kyně by měli být absolventy/kami přírodovědných či lékařských oborů, předchozí výzkumná zkušenost je výhodou. Vzhledem k mezinárodnímu složení týmu laboratoře se očekává alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka. Doktorandům/kám můžeme nabídnout navýšení stipendií, případně i částečný úvazek.


Sdílet na:  


Archiv


print
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor