23. května 2023

Training Day: Hlavně v hlavě

V sobotu 13. května se u nás na fakultě konala celodenní konference zaměřená na duševní zdraví. Součástí programu bylo několik inspirativních přednášek a interaktivních workshopů, během nichž jsme se dozvěděli spoustu praktických a užitečných informací pro naše studium i budoucí praxi. V rámci doprovodného programu jsme si mohli vyzkoušet virtuální realitu a poznat, jak se dá tato technika využít v terapii duševních onemocnění.

Akce se zúčastnili nejen studenti 3. lékařské fakulty, ale navštívili nás i kolegové z Brna a Plzně. Jsme moc rádi, že naše konference oslovila i studenty psychologie.

Moc děkujeme všem přednášejícím a lektorům, že si na nás udělali čas o víkendu a velice si vážíme, že naše fakulta tuto konferenci podpořila. Už se těšíme na další ročník!