Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

23. ledna 2020

Minigranty na podporu projektů 4EU+ v roce 2020

Vážení akademičtí pracovníci,

rádi bychom Vás informovali, že bylo právě zveřejněno Opatření rektora 4/2020 Minigranty na podporu projektů 4EU+ v roce 2020. Akademičtí pracovníci rozvíjející spolupráci s kolegy na partnerských institucích v Alianci 4EU+ (minimálně tři zapojené univerzity - Charles University, Heidelberg University, Sorbonne University, University of Copenhagen, University of Milan, University of Warsaw) mohou žádat o podporu v maximální výši 300 000 Kč.

Finanční podporu lze využít k podpoře výzkumných projektů, včetně podpory výzkumu, cestovného, zorganizování konference/workshopu či přípravného projektového setkání, podpory výměny doktorandů či postdoků, krátkodobých stáží v rámci výzkumných týmů, vytváření společných materiálů podporujících virtuální mobilitu nebo jako finanční podporu pro zapojené osoby v přípravě projektu. Více informací naleznete v Opatření rektora viz výše či na stránkách Evropského centra, kde jsou zveřejněny mj. Často kladené dotazy

Vyplněnou žádost (příloha OR) je třeba zaslat do 28.2.2020 na adresu marika.bendova@lf3.cuni.cz společně s písemným vyjádřením zájmu o spolupráci podepsaným členem projektového týmu na partnerské instituci a vedoucím jeho pracoviště. Odesláním žádosti se řešitel zavazuje spolupracovat s Referátem pro zahraniční a vnější vztahy 3. LF a dodržovat pokyny a termíny.

Rádi bychom zájemce o projekt přizvali do Microsoft Teamu 4EU+ na UK (kód pro přímý přístup: qylyjna). V tomto komunikačním kanále budeme sdílet aktuality, novinky a příležitosti týkající se Aliance 4EU+. Pokud byste měli problémy s přihlášením do Teams, kontaktujte RUK:

Přikládáme také stručnou informaci o výzvě anglicky pro případné sdílení s vašimi kolegy na zahraničních univerzitách.

V případě zájmu či dotazů se prosím obracejte na Referát pro zahraniční a vnější vztahy 3. LF: , l. 2201, kancelář 205.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Mgr. Marika Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál