Vita Nostra Servis

Aktuální ročník

http://www.lf3.cuni.cz/3LF-258.html


Archiv čísel od roku 1999

http://www.lf3.cuni.cz/3LF-257.html


Anglická verze časopisu VNS

http://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-78.html

Elektronický odběr časopisu VNS

Přihlášení k odběru VNS

Pro přihlášení k odběru klikněte na Přihlásit se v druhém sloupci a vyplňte povinné údaje ve formuláři, včetně e-mailové adresy, na kterou chcete zasílat e-mail. Na tuto adresu Vám přijde potvrzovací e-mail s URL linkem, který musíte znovu prokliknout - potvrdit a to nejpozději do 24 hodin. Tím je přihlášení potvrzeno a vaše údaje jsou uloženy do databáze odběratelů.


Přihlásit se

Odhlášení z odběru VNS

Pro zrušení odběru klikněte na Odhlásit se v druhém sloupci nebo ze své e-mailové adresy, na kterou vám VNS dochází, pošlete e-mail na adresu sub@lf3.cuni.cz a do předmětu zprávy napište jen slovo Unsubscribe. Text zprávy nemusí být žádný.


Redakční rada

PhDr. Martina Hábová - vedoucí redaktor

Ivana Ježková - technická redakce a distribuce, tel. 267 102 178,

Hana Jarošová

Pokyny pro přispěvovatele

Příspěvky zašlete e-mailem jako připojený soubor v MS Office nebo v PDF na adresu . Týdenní uzávěrka je vždy ve čtvrtek do 12.00 hod. Příspěvky musí být podepsány.


Redakce neodpovídá za obsah mimoredakčních příspěvků. Publikované texty nemusí vyjadřovat názory redakce. Redakce si vyhrazuje právo na odmítnutí, krácení a jazykové úpravy příspěvků. Příspěvky neprocházejí redakční ani jazykovou korekturou.

Uzávěrka čísla

VNS vychází pravidelně každý týden vždy ve čtvrtek a také ve čtvrtek je všem přihlášeným odběratelům rozesíláno a vystaveno na webu 3. LF. (Pokud nenastane výjimka - pozastaveno vydání kvůli nedodanému důležitému příspěvku)


Informace pro elektronické odběratele

Pokud Vám přes Vaše platné přihlášení některé z čísel VNS e-mailem nepřišlo, mohou být příčinou níže uvedené důvody (zjištěno z hlášení vrácené pošty). Pro prohlížení nebo stažení nedošlého čísla můžete využít jako náhradní alternativu webové stránky VNS.


Nedoručené zprávy - důvody, které nám hlásí poštovní server:


  • špatná e-mailová adresa, adresát neexistuje, chyba v e-mailové adrese - nahlašte správnou adresu paní Ivaně Ježkové

  • vaše poštovní schránka je plná - častá hláška z FNKV - vymažte si nepotřebné zprávy z vaší poštovní schránky

  • zpráva je větší, než je povolen váš datový limit - domluvte se s vaším správcem pošty pro přijímání větších zpráv nebo si toto číslo stáhněte z webu

  • adresa vns@lf3.cuni.cz je vaším poštovním serverem chápana jako spam a vrácena - nastavte si ve vaší poště, že tato adresa není spam


Poslední změna: 3. duben 2015 11:51 
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor