Významné události fakulty

31. května 2022

Vinohradská trojka je zpět

Vinohradská trojka se letos po 3 letech konečně uskutečnila. Běhu se zúčastnilo 215 studentů a zaměstnanců 3. LFUK, ale i přespolních. V hojném počtu přišlo na start i celé studijní oddělení, za což klobouk dolů. Pohár za nejlepší kliniku letos vyhrála kardiologie a připravila tak o post obhájce titulu ortopedii. Kromě hlavního závodu se uskutečnil i závod pro nejmenší, kteří se pak v dětském koutku mohli zúčastnit soutěží a pomazlit se s pejsky z organizace Tam, kde zvířata pomáhají. Počasí nám přálo a běžci i návštěvníci si mohli užít grilování, zlatavého moku z Vinohradského pivovaru a občerstvení z Malého edenu. Výtěžek z akce putuje organizaci Emoter, která působí v okrese Nebbi v Ugandě. Všem účastníkům, kteří doběhli do cíle, gratulujeme a vítězům tleskáme!

Na výsledky se můžete podívat na oficiální výsledkové listině.