30. ledna 2017

Intervence hlavních rizikových faktorů kardiovaskulárních příhod s využitím dietní intervence, nefarmakologické léčby a moderní farmakoterapie u pacientů s vysokým kardiovaskulárním rizikem

MUDr. Filip Málek, Ph.D.

3. LF UK Praha, 1. interní klinika FNKV + Nemocnice Na Homolce, Praha

, 257273286

Intervence hlavních rizikových faktorů KV příhod je vždy komplexní. Cílem práce je ověřit, zda využití moderních metod intervence KV rizika s využitím dietní intervence, moderní farmakoterapie arteriální hypertenze a dyslipidémie povede ke snížení úrovně rizika hodnocené pomocí dosažené úrovně krevního tlaku, koncentrace lipidů a lipoproteinů a změny hmotnosti u pacientů s vysokým a velmi vysokým rizikem KV příhod.

Kombinovaná forma postgraduálního studia při zaměstnání