• Kalendář akcí

Kalendář akcí

Mezinárodní konference o ohrožených dětechKonference je zaměřená na problematiku ohrožených dětí integrující pohledy sociálních a vývojových neurověd, terapeutické a klinické praxe a sociálně-právně-etických pohledů.


Tato konference je obsahově primárně orientovaná na odbornou a akademickou obec, studenty psychologie, psychiatrie a přidružených oborů. Vzhledem k povaze kritické situace v české dětské klinické psychologii a psychiatrii, právě probíhající reformě psychiatrické péče a médii v dnešní době častěji skloňované problematice ohrožených dětí je cílem konference hlubší propojení teoretických i praktických poznatků, zužitkovatelných ve vědecké, terapeutické či klinické praxi zprostředkované renomovanými českými i zahraničními odborníky.


I. ročník AMY konference proběhne o víkendu 4. a 5.3.2023 v prostorách 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. První den se směřování konference zaměří zejména na neurovědní problematiku, na kterou v neděli naváže série přednášek o terapeutických, klinických, sociálních, právních a etických aspekty. V průběhu konference a vyhrazených bloků bude možné vystavit vlastní postery/bannery a tím podnítit další diskuzi.


Program je na oficiálních stránkách na adrese http://amy-conference.com/cs_CZ/


Záštitu nad akcí převzala rektorka Univerzity Karlovy Prof. MUDr. Milena Králíčková a zmocněnkyně vlády pro lidská práva Mgr. Klára Šimáčková Laurenčíková.


Konference je pod odbornou garancí přednosty Kliniky Psychiatrie a lékařské psychologie 3.LFUK a NÚDZ prof. MUDr. Jiřího Horáčka a děkana 3.LF prof. MUDr. Petra Widimského.


Mezi hlavní odborné partnery patří: 3.LFUK, PNB, NÚDZ, IPDAR, Natama, INDEPT a Malý Eden.


Standardní cena lístku: 3500 Kč.

Cena pro zaměstnance 3.LF: 2500 Kč.

Cena Pro studenty 3.LF: 2000 Kč.


Všem studentům 3.LF poskytneme několik měsíců po akci videozáznam kofnerence zdarma.ProgramZačátek akce 4. března 2023
Konec akce 5. března 2023
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor