• Kalendář akcí

Kalendář akcí

Hokejová Bitva 2015

Na studenty čeká hokejový souboj na ledě i mimo něj


Čtyři největší pražské univerzity budou mít možnost poměřit své síly na ledové ploše i mimo ní. Čtyři univerzitní kotle vytvářející unikátní atmosféru, čtyři hlasy moderátorů bouřlivě podporující fanoušky svých kotlů a hráči podávající své životní výkony, to vše zažijete na letošním pátém ročníku Hokejové bitvy 2015. Výběr nejlepších hráčů Univerzity Karlovy se pokusí již počtvrté obhájit titul mistra v hokejovém klání s rivaly z Vysoké školy ekonomické, Českého vysokého učení technického a České zemědělské univerzity.


Hokejová bitva patří mezi největší studentské sportovní akce v České republice.  Studentům a studentkám Univerzity Karlovy nabízí možnost potkat se mimo výukové hodiny, prohloubit sounáležitost mezi studenty všech fakult a porovnat tak sílu univerzitních kotlů všech čtyř univerzit. Hokejové univerzitní týmybudoupodporovatmoderátoři, kteří své svěřence poženou za vítězstvím a získáním putovního Poháru primátora, o který se v rámci Hokejové bitvy hraje. Těšit se tak můžete na Jana Bartulíka (ČZU), Štěpána Krpatu (VŠE), Josefa Horáka (ČVUT) nebo Romana Čermáka (UK).


Hokejová bitva univerzit 2015 ti mimojiné nabídne možnost zkusit si “bečkocurling” hraný přímo na ledové ploše, světelnou show, skvělé fotky pořízené zeSmileboxu a v neposlední řadě půvabné cheerleaders, které k hokeji neodmyslitelně patří. Pokud je ti to stále málo, tak po skončení všech zápasů na tebe čeká přímo v hale afterparty, kde se setkáš nejenom s vítězným týmem letošní Hokejové bitvy.


Vstupenky si můžete zakoupit již nyní v síti předprodejních míst po celé univerzitě:


  • Krafárna FTVS (fakulta tělesné výchovy a sportu)

  • Spolek mediků českých (Lékařské fakulty)

  • Spolek právníků českých Všehrd (právnická fakulta)

  • Elsa Praha (právnická fakulta)

  • Bistro Golda (přírodovědecká fakulta)


Více informací naleznete na http://www.hokejovabitva.cz/ nebo na facebookové fanpagi https://www.facebook.com/kralovskyhokej/.
Začátek akce 27. října 2015 v 17:45
Konec akce 27. října 2015 v 23:59
Podtitul Na studenty čeká hokejový souboj na ledě i mimo něj
Druh akce Sport
Organizátor Studentská Unie
Webové stránky http://www.hokejovabitva.cz
Místo konání akce Tipsport Arena, Praha Holešovice
Vstupné V předprodeji 130 Kč, na místě 180 Kč
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor