10. března 2023

Webináře SciFlow

Dovolujeme si Vás pozvat na webináře SciFlow – digitální publikační platformy a online textového editoru, který usnadňuje vědcům a studentům psaní kvalifikačních prací a vědeckých článků.

Potřebujete usnadnit Vašim výzkumným pracovníkům psaní odborných článků nebo umožnit Vašim studentům správně psát a formátovat jejich kvalifikační práce podle požadavků školy? SciFlow Authoring Platform umožňuje pohodlné psaní, podporuje spolupráci, automatizovaně formátuje a integruje Váš citační nástroj.

SciFlow můžete používat po vytvoření osobního účtu v rámci služby SciFlow Free – můžete společně psát a anotovat, používat šablony časopisů, základní kontrolu pravopisu v angličtině a němčině, ukládat obrázky a propojit službu se správcem citací. Další funkce jsou k dispozici v placených verzích SciFlow Groups a SciFlow Campus.

Pracovat zdarma lze až s 10 texty, ať už samostatně, nebo jako spoluautoři, a se základními nástroji textového editoru.

Webináře proběhnou:

Webináře budou v angličtině. Pokud vám čas nevyhovuje, zaregistrujte se i tak. SciFlow zašle všem přihlášeným odkaz na záznam.

půjčovna – vstup do volného výběru

Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta

Středisko vědeckých informací

Ruská 87