2. října 2017

Vyšetřování znamének na Dermatovenerologické klinice FNKV

Dovolujeme si všem zaměstnancům FNKV a 3. LF UK nabídnout bezplatné dermatoskopické vyšetření na naší Dermatovenerologické klinice v pavilonu D tuto sobotu 7. 10. 2017. Účast je vhodná především pro osoby s větším počtem pigmentových znamének, s nižším fototypem I a II a pro ty, kteří si na kůži diagnostikovali nové nebo měnící se pigmentové znaménko nebo jiný kožní útvar.

Prosíme, abyste se dostavili k tomuto vyšetření v 8.45 hod. nebo v 10.45 hod. na ambulanci kliniky. Svoji účast prosím předem potvrďte na email: .

V tu dobu proběhne na klinice paralelně Evropský dermatoskopický workshop. Na něm se budou experti z evropských zemí pod naším vedením teoreticky a prakticky dále edukovat v oblasti dermatoskopie. Dermatoskopie je obor, který přináší významný pokrok v diagnostice kožních nádorů, a provádí se na úrovni ruční a digitální techniky. Umožňuje zvětšení projevu, archivaci a počítačovou analýzu k posouzení rizikovosti.

Těšíme se v sobotu na Vás.

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc, MBA, FCMA

Přednosta kliniky