Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

18. ledna 2024

4EU+ výzva pro studentské minigranty pro rok 2024

Studujete na UK a chtěli byste spolu s mezinárodním týmem rozvinout svůj projektový nápad? Právě pro vás jsou určené 4EU+ studentské minigranty!

Univerzita Karlova prostřednictvím tohoto programu už potřetí podpoří studentské týmy spolupracující v rámci Aliance 4EU+. Můžete žádat o financování aktivit v oblasti vědy, vzdělávání a třetí role univerzity do výše 150 000 Kč.

Nezáleží na tom, jaký obor a v jakém stupni studujete, podmínkou je sestavit studentský tým s partnery z dalších 4EU+ univerzit, informovat o svém záměru fakultu (marika.bendova@lf3.cuni.cz) a podat přihlášku do 29. února 2024.

Klíčovými tematickými oblastmi pro tento ročník jsou umělá inteligence a udržitelnost, ale vaše kreativita není omezena jen na tato témata. Inovativní nápady jsou vítány ve všech oblastech týkajících se současných globálních výzev.

Na 6. února od 17:00 pro zájemce o 4EU+ studentské minigranty také chystáme informační webinář, v rámci kterého budete mít možnost poslechnout si o zkušenostech bývalých řešitelů projektů a zeptat se na cokoliv vás zajímá. Na webinář se registrujte do 4. února zde.

Více informací a přihlašování naleznete na webu UK.

Pro načerpání inspirace doporučujeme rozhovor s čerstvým absolventem MUDr. Vasilem Kostinem (první zleva) a studentem 6. ročníku Martinem Horákem (druhý zprava), kteří v rámci tohoto projektu uspořádali letní školu.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

M. Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál