Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

19. prosince 2023

Kitasato Exchange Program 2024 - Japonsko

Vážená studentko, vážený studente,

dovolujeme si Vás informovat o nabídce pro naše studenty medicíny zúčastnit se týdenní „Cross-cultural Interdisciplinary Case Study” pořádané japonskou Kitasato University, která se bude konat 10. - 15. března 2024 v prezenční formě.

Téma: Mezikulturní pohledy na interdisciplinární zdravotní péči: Posilování globální spolupráce ve vzdělávání v oblasti medicíny.

Program je vhodný pro studenty, kteří již mají základní vědomosti a zájem o dané téma (případně již v této oblasti podnikli nějaký výzkum). Vzhledem k tomu, že se jedná o interdisciplinární program, bude kladen důraz na mezioborovou spolupráci.

Finanční podpora: Cestovní náklady (zpáteční cesta z nejbližšího letiště na Kitasato University) hradí Kitasato University. Ubytování si hradí studenti sami.

Bližší informace najdete v přílohách: příloha1 příloha2 příloha3

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete níže uvedené dokumenty na adresu , a to nejpozději 3.1.2024 12:00. Do předmětu e-mailu uveďte "KITASATO":

• Kopie pasu

• Motivační dopis - v AJ

• Životopis - v AJ

• Informace o ročníku a studijním průměru - v AJ

• Vybraný uchazeč bude muset obratem doložit také Application Form a Proof of Vaccination or documentation of antibody titer. Upozorňujeme studenty, že bude nezbytná rychlá součinnost. Kompletní doklady musíme odeslat do Japonska nejpozději 5.1.

Program je vhodný stejně jako v předchozích letech pro studenty pregraduální. Bližší program bývá specifikován později účastníkům.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

M. Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál