Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

9. dubna 2024

Program CENTRAL Leadership

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolujeme si Vás informovat o další společné akci v rámci uskupení CENTRAL: o programu CENTRAL Leadership v termínu od 25. srpna do 15. září 2024.

Program je určen studentům a doktorandům se zájmem o politiku, historii a kulturu a nabízí poutavou cestu po pěti regionech. V rámci této jedinečné iniciativy se 30 studentů z pěti univerzit CENTRAL a z ukrajinské Univerzity Ivana Franka ve Lvově a maďarské Andrássyho univerzity v Budapešti podívá do Varšavy, Berlína, Prahy, Vídně a Budapešti a bude jim poskytnuta komplexní podpora pokrývající veškeré náklady.

Univerzita Karlova hledá pět vhodných kandidátů, kteří se programu zúčastní. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete na adresu nejpozději 29.4.:

1)CV v anglickém jazyce

2)motivační dopis v anglickém jazyce

Více informací o programu naleznete zde: https://www.central-network.eu/opportunities/central-leadership-program/

Za Referát pro zahr. a vnější vztahy

M. Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál