Tištěné časopisy v SVI 3. LF

TOPlist

H l e d á m

puntik cerveny  TIŠTĚNÉ ČASOPISY v SVI 3. LF - link na katalog SVI 3. LF Báze odebíraných časopisů s propojením na internetové stránky časopisů a další vydavatelské údaje.                        

otaznik zluty v cervenem kruhu  Jak vyhledat odebíraný časopis v katalogu SVI 3. LF?
Zvolím výše uvedený odkaz. V horním liště je zobrazena báze, ve které právě hledám - tj. Časopisy 3LF. Do pole slova z názvu napíši jakékoliv slovo nebo sousloví z názvu časopisu. A zvolím tlačítko OK. Systém vyhledá všechny časopisy, ve kterých se termín vyskytuje. Podle názvu najdu časopis, který hledám (ve sloupci Exempláře - je vidět i to, které další knihovny na UK časopis také odebírají). Pro zjištění roků odběru - kliknu na potržené pořadové číslo k časopisu (1. sloupec). Otevře se podrobný záznam o časopise, včetně internetových odkazů na časopis, sjedu myší na dolní část obrazovky a vyhledám položku s názvem  Jednotky-DK - 3.LF. Kliknutím na 3.LF se zobrazí konrétní tištěná čísla a ročníky časopisů, které knihovna 3.LF má ve svém fondu k vypůjčení.


puntik zluty  SOUPIS TIŠTĚNÝCH ČASOPISŮ dostupných na  3. LF


Časté otázky k ediční činnosti - vydávání publikací, časopisů, co je to ISSN, kritéria excerptace časopisů do bibliografických databází  a další užitečné informace - najdete v menu Ediční činnost

TOPlist

1. 7. 2012