Archiv aktualit

3. ledna 2020

Vyhlášení soutěže SVV 2020-2022

Informace k novému kolu SVV na období 2020 až 2022 naleznete na stránkách SVV http://www.cuni.cz/UK-3362.html zveřejněny:

• informace o důležitých datech nadcházejícího ročníku;

• a formuláře jak závěrečných zpráv roku 2019, tak návrhů pro rok 2020 až 2022.

Podávání návrhů projektů

Lhůta pro předložení návrhů projektů SVV v souladu s Dlouhodobým záměrem 3. lékařské fakulty UK se stanovuje na 23. ledna 2020. Projety se předkládají v elektronické podobě na email do odd. adm. vědy a výzkumu 3. LF UK.

Návrhy se podávají v těchto variantách:

• celkový návrh fakulty (shrnuje základní údaje všech dílčích řešitelských návrhů – zpracovává odd. adm. VaV)

• návrh řešitele – typ konference (použije se v případě návrhu studentské vědecké konference)

• návrh řešitele – typ projekt (použije se v případě návrhu studentského vědeckého projektu)

K návrhu každého studentského vědeckého projektu se navíc ve fyzické i elektronické podobě připojí:

• popis studentského vědeckého projektu

• strukturovaný životopis hlavního řešitele (jehož součástí je seznam jeho 10 nejdůležitějších prací za posledních 10 let)

Doporučený rozsah pro každý z obou dokumentů je jedna strana A4, maximálně však dvě strany. Pro konference jsou tyto přílohy nepovinné (stačí popsat podrobněji účel v příslušném formuláři).

Důležitá upozornění

• Délka projektů 3 kalendářní roky (min. 1. rok)

• Počet členů řešitelských týmů projektů SVV je nyní možné také zadat pouze orientačně (jako u konferencí).

• Personální změny v řešitelských týmech již nebude nutné brát na vědomí v průběhu řešení. Seznam členů řešitelských týmů se bude vyplňovat při podávání závěrečné zprávy.

• Náklady na tvorbu sociálního fondu pro účely výkaznictví ve formulářích SVV již nebudou náklady na tvorbu sociálního fondu uváděny v položce odvodů, ale budou zahrnuty do položky provozních nákladů. Pokud tedy tento fond z prostředků SVV vytváříte, mějte to na paměti při sestavování rozpočtu.

• Investiční majetek, z prostředků SVV není možné pořizovat investiční majetek.

• Formát souborů, neměňte, prosím, formáty souborů, ve kterých vyplňujete jednolité návrhy. Formuláře zasílejte pouze ve formátu xls, ve kterém jsou také ke stažení, nikoliv ve formátu xlsx. Textové přílohy zasílejte ve formátech rtf, doc nebo docx.

• Vyplňování formulářů, pokud byste s vyplňováním nebo tiskem formuláře měli jakýkoliv problém, obraťte se nejprve na kontaktní osobu pro SVV (Mgr. Jaromír Chlapec, tlf. 2260, email ). Dále bychom rádi poprosili, abyste v následujících formulářích vyplňovali skutečně pouze níže uvedená pole, neměnili jejich velikost, písmo, ohraničení ani další formátování.

Ve všech formulářích se vyplňují pouze bíle podkreslená pole.

• Často kladené dotazy - SVV - Nové projekty http://www.cuni.cz/UK-4098.html

prof. MUDr. Romana Šlamberová, Ph.D.

proděkanka pro doktorské studium a studentskou vědeckou činnost

Mgr. Jaromír Chlapec

vedoucí odd. adm. vědy a výzkumu

Poslední změna: 21. únor 2018 15:35