Archiv aktualit

9. listopadu 2018

Nový ročník Ceny Wernera von Siemense

Vážení,

předáváme informace o 21. ročníku prestižní soutěže Cena Wernera von Siemense, která oceňuje nejlepší studenty, vědce a pedagogy z technických a přírodovědných oborů.

Na počátku třetí dekády existence soutěže přichází Siemens se změnami, jejichž cílem je podpořit zavádění řešení Průmyslu 4.0 v českém prostředí a ocenit ženy, které se rozhodly pro kariéru v oblasti vědy a výzkumu. Zcela nově tak byla do soutěže zařazena kategorie „Nejlepší práce na téma Průmysl 4.0“ a nová pravidla má i „Ocenění za vynikající kvalitu ženské vědecké práce“. Současně se zvyšují odměny v kategorii nejlepší diplomová a dizertační práce. Své práce a projekty mohou soutěžící přihlašovat do 25. listopadu 2018. Slavnostní předávání cen proběhne 28. února 2019 v prostorách Betlémské kaple v Praze.

Více informací zde: tisková zpráva

· Nejvýznamnější výsledek základního výzkumu - návrhy přijimá Referát pro zahr. styky 3. LF

· Nejlepší pedagogický pracovník - návrhy přijimá Referát pro zahr. styky 3. LF

· ostatní kategorie - uchazeč se přihlašuje sám