Archiv aktualit

10. října 2018

Vyhlášení výběrového řízení Kucera Scholarship na 2019/2020

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení výběrového řízení pro stipendijní studijní pobyt na University of St. Thomas (St. Paul, Minnesota, USA) v akademickém roce 2019/2020 v rámci Kucera Scholarship. Stipendium pokrývá náklady na školné, ubytování a stravu v kampusu a univerzitní pojištění a pro studenty UK jsou k dispozici dvě semestrální místa/jedno roční místo.

Výběrové řízení je určeno pro studenty bakalářského a magisterského stupně studia, je však možné vybrat si pouze kurzy na úrovni undergraduate.

K výběrovému řízení předloží studenti v angličtině životopis (s aktuálními kontakty: e-mail, mobil), motivační dopis, konkrétní studijní plán (výběr kurzů), doporučující dopis z katedry, aktuální výpis studijních výsledků za celé studium na VŠ (v ČJ nebo AJ), celkový studijní průměr za celé studium na VŠ, doklad o jazykové způsobilosti na úrovni B2 a kopii pasu.

Zájemci mohou dodávat výše uvedené dokumenty za Referát pro zahr. styky 3. LF do 9.11.2018.

Bližší informace o University of St. Thomas lze nalézt na webové adrese www.stthomas.edu, přehled programů undergraduate na www.stthomas.edu/catalog/current/ a katalog kurzů na https://webapp.stthomas.edu/classes/index.htm.

Za Referát pro zahr. styky

M. Bendová