Archiv aktualit

25. srpna 2015

Výtvarná soutěž s názvem Propojený svět pro studenty vysokých škol

Technologická agentura ČR ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR v rámci vládou podpořeného Roku průmyslu a technického vzdělávání a s Fakultou umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vyhlásila výtvarnou soutěž pro všechny vysokoškolské studenty pod názvem Propojený svět. Výtvarnou soutěží chce upozornit na skutečnost, že kreativita, tedy schopnost vymýšlet tvůrčí řešení, je jen jedna. Termín ukončení soutěže je 30. září 2015.

Předmětem soutěže jsou výtvarná díla, která vznikají v rámci studentských uměleckých nebo výzkumných projektů a která jsou založena na vzájemné inspiraci světa umění a světa nových technologií a materiálů. V rámci kategorie autorů z uměleckých vysokých škol budou oceněni ti studenti a studentky, jejichž díla imaginativním způsobem využívají nové technologie nebo materiály. U studentů z ostatních, zejména technických vysokých škol, budou oceněny umělecké interpretace jejich výzkumných projektů.

Poslední změna: 21. únor 2018 15:36