12. dubna 2019

Akademické mobility – výzva

Vážení kolegové, vážení studenti,

rádi bychom Vás informovali o možnosti čerpání finančních prostředků z rozpočtu „Akademické mobility“. Finanční prostředky jsou určeny výhradně na podporu mezinárodní spolupráce:

1. výjezdové mobility studentů na zahraniční instituce za účelem studia nebo realizace praxe vyplývající ze studijního programu (kromě výjezdů Erasmus, IFMSA a jazykových kurzů)

2. zaměstnanecké mobility na zahraniční instituce

3. podporu hostujících zahraničních vyučujících

4. podporu výjezdové mobility studentů ze socioekonomicky znevýhodněného prostředí a/nebo se specifickými potřebami

5. podporu tvorby a uskutečňování společných studijních programů ve spolupráci se zahraniční vysokou školou/zahraničními vysokými školami

6. podporu přípravy projektů do výzvy Erasmus+ Evropské univerzity

7. další aktivity na rozvoj internacionalizace vysoké školy

Aktivita (výjezd) musí být realizována mezi 1.1.2019 a 30.11.2019.

Přihlášení do výběrového řízení realizuje uchazeč vyplněním dotazníku: https://forms.gle/VQLbUNaYtkLozDsP7 nejpozději 31.5.2019.

V případě dotazů se prosím obracejte na Referát pro zahraniční a vnější vztahy 3. LF: , l. 2201, kancelář 205.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Mgr. Marika Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál