17. prosince 2018

Výběrové řízení - absolventské stáže

Vážení studenti posledních ročníků,

rádi bychom Vás informovali o aktivitě „absolventské stáže Erasmus“, která je určena pro budoucí absolventy všech studijních programů vyučovaných na naší fakultě, kteří jsou v současné době v posledním ročníku.

Zájemci se mohou hlásit v kanceláři Erasmus+ na 3. LF (2. patro – kanc. 205 nebo e-mailem) v období 2.1.2019 - 31.1.2019. Pro zařazení do výběru je nutné zaslat: své jméno, studijní program, současný ročník, předpokládaný termín poslední SZZK.

Základní podmínky pro výjezd jsou:

• aktivita je určena pro budoucí absolventy bakalářských, magisterského i doktorských studijních programů

• uchazeč si musí samostatně zajistit přijímající instituci (nelze využít smluv na pregraduální praktické stáže)

• stáž lze realizovat v členské zemi EU (kromě ČR, resp. ČR a SR u osob s trvalým pobytem v SR) a dále v Norsku, Lichtenštejnsku, Makedonii, na Islandu

• uchazeč musí odeslat přihlášku na konkrétní přijímající instituci ještě během studia

minimální délka pobytu jsou 2 měsíce

celou stáž je nutné realizovat v období 1 den až 1 rok po ukončení studia (vč. návratu)

• stáž musí odpovídat zaměření Vašeho studia

absolvent si sám zajišťuje veškerá pojištění – jako nestudent nemůže využít výhod spjatých se statusem studenta na 3. LF/statusem studenta obecně

Více informací o absolventských stážích naleznete zde: https://www.cuni.cz/UK-6710.html#55 V případě dotazů nebo zájmu o výjezd prosím kontaktujte kancelář Erasmus: 2. patro, kancelář 205 nebo .

Za kancelář Erasmus+

Mgr. Marika Bendová