6. srpna 2018

Výzva k podávání žádostí o financování z Fondu mobility

Vážení akademičtí pracovníci, vážení studenti,

rádi bychom Vás informovali o možnosti financování odborných zahraničních cest akademických pracovníků a studentů z Fondu mobility Univerzity Karlovy. V případě Vašeho zájmu Vás vyzýváme k přihlášení se dle následujících instrukcí:

Cílem Fondu mobility Univerzity Karlovy je finanční podpora zejména pro:

• studium na zahraniční univerzitě v délce jeden až dva semestry

• pobyty zahraničních vysokoškolských nebo vědeckých pracovníků na univerzitě

• studium zahraničních studentů na UK

• účast na mezinárodních studijních nebo odborných akcích studentů v zahraničí

• krátkodobé vědecké a výzkumné pobyty v zahraničí

Bližší informace (statut, priority, pokyny, aplikace pro podání žádostí aj.) naleznete zde: https://www.cuni.cz/UK-43.html

Zájemci mohou své žádosti podat v období 1.8.2018 – 8.10.2018 (do 15:00) elektronicky a ZÁROVEŇ v tištěné podobě na Referát pro zahraniční styky 3. LF (Mgr. Bendová, kancelář 205). Termín fakultní uzávěrky je konečný a nebude prodlužován. Kromě žádosti je nutné do aplikace nahrát a zároveň v tištěné podobě dodat rovněž: 1) motivační dopis, 2) doporučující dopis garanta, 3) akceptační dopis z přijímající instituce. Motivační dopis musí být podepsaný žadatelem. Doporučující dopis a akceptační dopis musí být s podpisem vyhotovitele – kopie či scany jsou akceptovatelné, nikoliv však pouhé vytištění textu e-mailové zprávy.

V případě dotazů se prosím obracejte na Referát pro zahraniční styky 3. LF ( , 267 102 201) nebo na Odbor zahraničních vztahů RUK ( , 224 491 302).

Za Referát pro zahraniční styky

M. Bendová