27. února 2023

Nově zřízené Centrum péče o duši nabízí duchovní doprovázení a podporu studentům a zaměstnancům UK

Centrum péče o duši, které sídlí v Kampusu Hybernská, nabízí široce pojaté duchovní doprovázení, jenž dává péči o duši dialogický charakter. Probíhá formou osobní konzultace s některým z našich odborníků. Můžete sdílet svoje osobní otázky a problémy týkající se spirituality, hledání smyslu života a hodnot, které tento smysl podporují. Není podmínkou, aby ten kdo přichází patřil do jakékoliv náboženské tradice. Rozhovory jsou důvěrné. Na prvním setkání se můžete s doprovázejícím domluvit, zda by byla vhodná dlouhodobější spolupráce.

Přihlášení přes web duchovní podpory na adrese https://centrumcarolina.cuni.cz/CC-303.html.

Archiv aktualit, RSS kanál