5. prosince 2022

Student 3. LF Paulo Palma získal speciální stipendium prof. Miroslava Vlčka

Pražské veřejné vysoké školy sdružené do projektu Study in Prague, jehož cílem je společně propagovat cizojazyčné programy, ve středu 30.11. slavnostně udělily speciální stipendium prof. Miroslava Vlčka zahraničním studentům. Slavnostní ceremonie se odehrála v Rezidenci primátora.

Speciální stipendium v hodnotě 30.000 Kč dostali studenti, kteří nad rámec studia v anglickém jazyce přispívají k šíření dobrého jména své univerzity.

Mezi letošními pěti laureáty obdržel cenu i student 3. LF UK Paulo Palma z Portugalska, kterého není třeba složitě představovat. Známe ho všichni bez rozdílu naší mateřštiny. Od 1. ročníku je zapojen do řady mimoškolních aktivit naší fakulty v ČR i v zahraničí a vidět ho mohou jak „fresheři“ od svého předškolního týdne, tak i účastníci reprezentačního plesu fakulty v roli moderátora.

Paulo k ocenění dodává: „Tato cena pro mě hodně znamená, protože kromě uznání mé práce také symbolizuje uznání komunity zahraničních studentů, kteří si vybrali Prahu jako svůj druhý domov. Děkuji Study in Prague!“

Archiv aktualit, RSS kanál