5. listopadu 2021

Nabídka pro absolventy na stáž do Německa

Vážení,

rada by som Vám dala do pozornosti našu spoluprácu s nemeckými nemocnicami v oblasti absolventských stáží pre medikov v rámci programu ERASMUS+. Napadlo mi, že možno máte študentky a študentov, ktorí by išli radi na stáž aj do Nemecka, len nevedia ako na to, akým spôsobom nemocnice osloviť. Vieme pomôcť mladým absolventkám a absolventom s nájdením miesta pre stáž v rámci programu ERASMUS+, pomôcť s komunikáciou s nemocnicou ohľadom Learning Agreementu a taktiež poradiť či pomôcť s hľadaním ubytovania. Niektoré nemocnice ubytovanie dokonca poskytujú. Naša podpora študentom je pre nich úplne bezplatná.

Ak by mali študenti otázky a chceli by hoci len poradiť, tak sa na mňa môžu kľudne obrátiť (p.scurova@s-cure.de). Takisto sa na mňa môžu obrátiť aj absolventi, ktorí neprešli výberovým konaním Vašej univerzity a nedostanú štipendium, no radi by absolvetnskú stáž absolvovali.

Letáček

S prianím pekného dňa,