Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

11. února 2019

Minigranty pro realizaci/iniciaci projektů v rámci univerzitní sítě 4EU+

Vážená paní přednostko, Vážený pane přednosto,

dovoluji si Vás informovat, že je otevřena soutěž o "minigranty" na podporu projektů v rámci meziuniverzitní sítě 4EU+ (včetně přípravy projektů, výměny pracovníků, organizace workshopů, apod.). Termín podání přihlášek na rektorát je 31.3.2019.

Kompletní informace, podmínky a formulář/přihlášku naleznete na odkazu zde https://www.cuni.cz/UK-9566.html

Ve stručnosti shrnuji základní body programu:

* Žadatel o finanční podporu musí být zaměstnancem univerzity s úvazkem minimálně 0,5.

* Maximální možná částka, o kterou lze žádat, je 300 tis. Kč.

* Minimální počet partnerů v předkládaném projektu jsou tři ze šesti možných partnerů 4EU+ (UK + Heidelberg, Kodaň, Sorbonne, Varšava, Miláno).

* Podporované aktivity musí být v souladu s dlouhodobou Strategií 4EU+ a musí být z oboru reflektovaném některým ze 4 flagships 4EU+ (Flagship 1 - Health and demographic change in an urban environment, Flagship 2 - Europe in a changing world: Understanding and engaging, societies, economies, cultures and languages, Flagship 3 - Transforming science and society by advancing information, computation, and communication, Flagship 4 - Biodiversity and Sustainable Development)

* Pro snadnější komunikaci s partnery v příloze přeposílám i anglickou verzi oznámení o minigrantech z rektorátu UK

V případě zájmu prosím kontaktujte přímo p. Mgr. Pavla Senderáka z Evropského centra UK (pavel.senderak@ruk.cuni.cz, +420 224 491 692), případně mne nebo pí Mgr. Mariku Bendovou (tel. +420 267 102 201, marika.bendova@lf3.cuni.cz).

Doc. MUDr. Jan Polák, PhD, MBA

proděkan pro rozvoj a zahraniční vztahy

Archiv aktualit, RSS kanál

Poslední změna: 20. červen 2023 13:29