Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

15. ledna 2019

Strategické uskupení CENTRAL – Open Call for Proposals 2019

Vážení zástupci klinik a ústavů,

dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení společné výzvy pětičlenného strategického uskupení CENTRAL pro rok 2019.

Strategické uskupení CENTRAL vzniklo v roce 2014 společnou deklarací pěti středoevropských univerzit - Univerzity Karlovy, Humboldtovy Univerzity v Berlíně, Univerzity Vídeň, Univerzity Varšava a ELTE Univerzity v Budapešti, a podporuje multilaterální spolupráci primárně v oblasti výuky, výzkumu a podpory vědeckého dorostu.

Jako jedna z mála strategických sítí podporovaných německou agenturou DAAD mohl CENTRAL zajistit financování svým projektům a aktivitám vzešlým z první celouniverzitní po dobu plných čtyř let.

Nyní, po úspěšném získání tzv. „follow-up“ financování od DAAD pro roky 2019 a 2020, otevírá CENTRAL výzvu opět všem oborům a pracovištím svých členských univerzit.

Jedná se o nabídku 10 až 13 workshopů mladých vědeckých skupin s minimální účastí tří členských univerzit.

Podmínky přihlášek:

Typ aktivity:

2 třídenní workshopy pro týmy z min. tří členských univerzit (dle finančních podmínek je vždy nutná účast týmu z Humboldtovy univerzity v Berlíně)

Složení týmu:

Vedoucí týmu: senior researcher (minimálně post-doktorand) plus max. 4 mladí výzkumníci, doktorandi či studenti

Finanční dotace:

cestovné a pobytové náklady na 2 workshopy dle místa určení plus max. € 1.000/workshop na pronájem místnosti, propagační materiály, externí účastníky apod.

Termín pro podání přihlášek:

4. února 2019

V příloze naleznete bližší informace a přihlášku. Další informace jsou k dispozici na webu: www.csp.cuni.cz či Vám je podá Referát pro zahraniční styky 3. LF – Mgr. Marika Bendová ( , 267 10 2201).

Referát pro zahraniční styky 3. LF přijímá přihlášky viz výše do 4. února 2019.

Za Referát pro zahraniční styky

Doc. MUDr. Jan Polák, Ph.D.

Archiv aktualit, RSS kanál

Poslední změna: 20. červen 2023 13:29