Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

29. srpna 2018

Pozvánka na "Central European Joint Infoday on Centralised Actions of the Erasmus+ Programme"

Vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na Central European Joint Infoday on Centralised Actions of the Erasmus+ Programme, který je určen primárně potenciálním předkladatelům projektů v tzv. centralizovaných aktivitách ve vysokoškolském sektoru vzdělávání (Budování kapacit, Společné magisterské studium Erasmus Mundus, Jean Monnet a Znalostní aliance). Pokud se Vaše klinika/ústav/pracoviště zajímá o některou z těchto aktivit a hodláte předkládat žádost o grant v centralizovaných aktivitách, doporučujeme Vám seminář navštívit.

Za Referát pro zahr. styky

M. Bendová

Vážení kolegové,

dovolte mi Vás pozvat jménem Domu zahraniční spolupráce na Central European Joint Infoday on Centralised Actions of the Erasmus+ Programme, který v tomto roce pořádáme společně se slovenskou, rakouskou a maďarskou národní agenturou ve dnech 18. – 19. října 2018 v Bratislavě (Slovensko). Jedná se o regionální seminář, který je věnován mezinárodní dimenzi programu Erasmus+ ve vysokoškolském vzdělávání, tzv. centralizovaným aktivitám Budování kapacit v oblasti vysokoškolského vzdělávání, Společné magisterské studium Erasmus Mundus, Jean Monnet a Znalostní aliance. Na dvoudenní mezinárodní akci pořádané v Mercure Bratislava Centrum Hotel Vám budou nejen představeny jednotlivé aktivity, ale budete se moci rovněž zúčastnit interaktivních workshopů na psaní projektových žádostí, o praktické tipy a rady se s Vámi podělí úspěšní řešitelé projektů. Prostor bude věnován dotazům, akce bude rovněž příležitostí pro networking. Mezi prezentujícími nebudou chybět experti z Výkonné agentury v Bruselu (EACEA), účast přislíbili i zástupci z několika partnerských zemí působící v národních kancelářích pro Erasmus+ (NEO).

Veškeré potřebné informace o akci se dozvíte na webových stránkách http://erasmusplus.sk/jointinfoday/

Registrovat se můžete zde https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJDjgvx7I8j-XUljwB3BTeR9YcayZYcNwSAPmfLjcBxw922w/viewform (na webové stránce v sekci „Registration“). Registrace probíhá do 17. září 2018. Pořadatelé si vyhrazují právo omezit počet účastníků.

V příloze naleznete program akce. Uvítáme, budete-li pozvánku sdílet s dalšími případnými zájemci o účast na semináři. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Těšíme se na Vaši účast.

Zuzana Čapková