Archiv aktualit pro zaměstnance

28. prosince 2022

UK uvolnila další startovací byt pro mladé akademiky a vědce do 34 let věku

Vážené kolegyně a kolegové,

UK uvolnila další startovací byt pro mladé akademiky a vědce. Okruh zaměstnanců, kteří mohou o přidělení bytu požádat, a další podmínky stanoví opatření rektora č. 4/2022, kterým se vydávají Pravidla pro přidělování startovacích bytů – upozorňuji na skutečnost, že okruh zaměstnanců, kteří mohou o startovací byt požádat, byl tímto opatřením pozměněn, v současné době tedy může o startovací byt požádat každý zaměstnanec UK, který:

• v kalendářním roce podání žádosti dovršil nebo dovrší věk nejvýše 34 let,

• výše jeho pracovního úvazku na univerzitě, včetně případného úvazku ve fakultní nemocnici, činí 1,0 úvazku,

• jeho pracovní poměr je uzavřen na místo akademického nebo vědeckého pracovníka,

• jeho pracovní poměr je uzavřen na dobu alespoň jednoho roku nebo na dobu neurčitou a

• startovací byt mu zatím nebyl přidělen.

V níže uvedeném odkazu najdete kompletní text oznámení a nutné dokumenty k vyplnění. Žádost o tento byt je třeba podat do 31.1.2023 a musí již být schválená děkanem 3. LF UK.

S pozdravy

Prof. MUDr. Hana Malíková, PhD, MHA

Proděkanka pro akreditace a pro kariérní a sociální otázky

Poslední změna: 6. listopad 2023 14:44