Významné události fakulty

9. května 2022

Setkání se Sorbonnou

Eden znamená ve francouzštině ráj. A ve čtvrtek 5. května se v Malém Edenu francouzsky mluvilo. Na návštěvu naší fakulty přijely kolegyně Nathalie David a Laurence Jacquenod ze zahraničního oddělení lékařské fakulty Sorbonne Université. Neformální setkání pod taktovkou Mgr. M. Bendové v "Malém Ráji" přilákalo 25 studentů naší fakulty se zájmem o Erasmus a další mobility směrem na tuto prestižní univerzitu. Přišli se podívat i ti, kteří už v Paříži studovali, aby se podělili s ostatními o zážitky. Navazovalo setkání hostů s PR a IT oddělením na fakultě a procházka po Praze spojená s obědem. Jsme potěšeni, že úspěšně pokračují společné aktivity se Sorbonnou, která je obdobně jako my členem univerzitní aliance 4EU+.

Těšíme se na další projekty, které se nám podařilo předjednat.