Archiv tiskových zpráv 3. LF UK

14. května 2015

Jarní konference FNKV a 3. LF

Pod záštitou děkana 3. LF prof. MUDr. Michala Anděla, CSc. se 13. května konala Jarní konference věnována prezentacím jednotlivých klinik a oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Cílem konference bylo představit nemocnici jak veřejnosti, tak lékařům a zdravotním sestrám.

V úvodu poděkovali děkan fakulty prof. MUDr. Michal Anděl, CSc. a ředitel nemocnice MUDr. Jan Šturma, CSc. dvěma zdravotním sestrám Ludmile Jarnečkové a Evě Vrbovcové za jejich obětavou a celoživotní službu pacientům.

V připravených prezentacích jsme se dozvěděli o jednotlivých odděleních a jejich vývoji, o historii nemocnice a rozvoji lékařských oborů, o významu spolupráce mezi FNKV a 3. LF. Návštěvníci si mohli prohlédnout posterové prezentace ve vstupní hale fakulty a v rámci neformální diskuze si vyměnili své osobní zkušenosti ze svých oborů.

Děkujeme za projevený zájem a budeme se na Vás opět těšit na podzim tohoto roku, protože právě osobní setkání je velkou podporou naší občas nelehké práce.

Tisková zpráva publikována dne 14. 5. 2015

Poslední změna: 21. únor 2018 15:37