• Kalendář akcí

Kalendář akcí


Vinohradská trojka


Ve čtvrtek 18. 5. 2017 v odpoledních hodinách se bude konat druhý ročník charitativního běhu Vinohradská Trojka pod záštitou 3. lékařské fakulty UK. Trasa tento rok prošla mnoha změnami. Bude se skládat z jednoho kola celkově měřícího 3 km a povede jak členitým areálem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, tak pro veřejnost běžně uzavřenými cestami Státního zdravotního ústavu.


Primárně je akce směřována na studenty a pedagogy 3. LF společně s lékaři a dalšími zaměstnanci FNKV a SZÚ. V letošním roce je však nově závod otevřen i pro širokou veřejnost, která bude mít svou vlastní kategorii. Speciálně bychom pak chtěli připomenout, že naše fakulta je srdečně otevřena kontaktu s kolegy ze vzdálenějších institucí, a proto na běhu s radostí přivítáme také studenty, pedagogy a lékaře všech ostatních lékařských fakult a nemocnic. Vítáni jsou i nejmladší členové Vaší rodiny, kteří si budou moci zasoutěžit v různých sportovním disciplínách. Přijďte si s námi tedy zazávodit na netradičním místě a podpořte dobrou věc!!


Doprovodný program, který se bude konat před 3. lékařskou fakultou, nabídne občerstvení formou grilování, hudební doprovod a poskytne prostor pro vzájemné sblížení studentů a pedagogů naší fakulty společně s lékaři a dalšími pracovníky FNKV v neformálním prostředí.Startovné a registrace

Startovné a registrační poplatek dobrovolný. Peníze vybrané během celé akce budou letos věnovány neziskové společnosti ADRA spravující zdravotnické zařízení ITIBO v Keni v Africe.


Bezplatná registrace možná pouze s předstihem skrze internetový formulář:

http://www.trimed.cz/v3/


Trasa


Další podrobnosti ohledně běhu najdete na FB akci závodu: https://www.facebook.com/events/1663111680661418/


Kategorie


  1. Studenti 3. LF UK - ženy a muži

  2. Lékaři, pedagogové či jiní zaměstnanci 3.LF UK, FNKV či SZÚ - ženy a muži

  3. Veřejnost - ženy a muži


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese:


Program


  • 15:30 Začátek akce a vyzvedávání čísel

  • 17:00 Konec vydávání čísel

  • 17:15 Úvodní slovo

  • 17:30 Start závodu

  • 19:00 Vyhlášení vítězů


Následně pokračování doprovodného programu do večerních hodin.


Výsledky

Vážení běžci a všichni další, chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za to, že jste si s námi včera přišli užít již 2. ročník Vinohradské Trojky. Obrovská gratulace patří všem běžcům, kteří se postavili na start a svým výkonem podpořili nemocnici ITIBO v Keni. Současně mockrát děkujeme i všem ostatním, kteří neběželi, ale přesto dorazili a přispěli k bezvadné atmosféře, která nás provázela celou akcí. Není jednoduché popsat, jak velkou radost v nás vzbuzuje Váš zápal, s kterým jste se celé Vinohradské Trojky zúčastnili. Nezbývá tedy než ještě jednou za celý organizační tým říci velké DÍKY!!


Přidáváme kompletní výsledkovou listinu, kterou naleznete k nahlížení pod níže uvedenými odkazy. Můžete si vybrat, zdali chcete zobrazit pořadí dle kategorií, absolutní pořadí podle jednotlivých časů či pořadí dle pohlaví.Současně bude výsledková listinu rozeslána všem dopředu zaregistrovaným na jejich emailové adresy. Všem moc gratulujeme k jejich bezvadným výkonům!! Máme pro Vás ještě jednu výbornou zprávu. První propočty výtěžku z celé akce totiž naznačují, že v letošním roce dosáhneme až na dvakrát větší sumu než vloni!!

Fotografie z Akce

Přinášíme dalších pár fotek z vydařeného již druhého ročníku Vinohradské trojky. Počasí vyšlo skvěle, atmosféra byla super! Těšíme se zase za rok :) foto: Ivo Barabas Photography

Zveřejnil(a) Trimed dne 23. květen 2017Minulý ročník


Informace a fotografie z minulého ročníku naleznete na stránce http://www.lf3.cuni.cz/3LF-104.html?event=13181&lang=czZačátek akce 18. května 2017 v 15:30
Konec akce 18. května 2017 v 23:30
Organizátor Trimed, 3. LF UK, FNKV
Webové stránky http://www.trimed.cz/v3
Program https://www.facebook.com/events/1663111680661418/
Místo konání akce Areál FNKV
Sdílet na:  
Kontakty

3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova

Ruská 87, 100 00 Praha 10


tel.: +420 267 102 111

fax: +420 267 311 812

IČO: 00216208, DIČ: CZ00216208


Další kontakty a bankovní spojeníJak k nám


Váš názor