Archiv aktualit

20. března 2017

Zapoj se do CIEE Flat Buddy Programu

Chceš zažít příští semestr nová dobrodružství?

Chceš si zlepšit angličtinu a být v každodenním kontaktu s rodilými mluvčími?

A co navíc bydlet zadarmo v centru Prahy?

Pojď se seznámit s Flat Buddy Programem a organizací CIEE.

CIEE je nezisková organizace, která funguje pod záštitou Univerzity Karlovy. Studenti amerických vysokých škol a univerzity mohou skrze CIEE strávit jeden až dva semestry studiem v Praze. Protože našim cílem je propojit americkou a českou kulturu, vytvořili jsme Flat buddy program. Flat buddy je student Univerzity Karlovy či AMU, který sdílí byt či kolej s americkými studenty v centru Prahy. Flat buddy asistuje při příjezdu studentů, orientaci a adaptaci na evropské prostředí. Jako kulturní ambasador představuje českou kulturu, naše tradice a zvyky. Tento program je perfektní příležitostí jak bydlet zdarma v centru Prahy, zlepšit si anglický jazyk s rodilými mluvčími, získat americké přátele na celý život, ale i vystoupit ze své komfortní zóny a rozšířit si obzory.

Rád by ses dozvěděl/la více? Podívej se na naše webové stránky www.cieeprague.cz. Pro přihlášení do programu pošli CV v anglickém jazyce na Nábor na zimní semestr již začal.

Těšíme se na tebe!

: : Informační plakát ke stažení