Výměnný program Erasmus+ - Aktuality

26. února 2015

Zahájení přihlašování na studijní pobyty a praktické stáže Erasmus+

Milé studentky, milí studenti,

na adrese https://is.cuni.cz/webapps/ bylo spuštěno přihlašování na studijní pobyty a praktické stáže* pro akademický rok 2015/2016, prosím začněte si zakládat přihlášky na Vámi preferované univerzity (až 3 přihlášky/student). Přihlašování bude ukončeno 30.4.2015.

Kromě elektronické přihlášky na zahraniční univerzitu je potřeba vyplnit rovněž přihlášku k výběrovému řízení. Přihlášku k VŘ na studijní pobyty získáte v kanceláři Erasmus+, přihlášky k VŘ na praktické stáže budou distribuovány od 13.4. Kromě přihlášky k VŘ prosím odevzdejte rovněž motivační dopis (povinné) a další adekvátní dokumenty (nepovinné – např. jazykový certifikát, potvrzení o školních či veřejně prospěšných aktivitách, reference, stručný životopis atd.). Uzávěrka přijímání přihlášek k VŘ na studijní pobyty proběhne 11.3., pro VŘ na praktické stáže pak 27.4. VŘ se bude konat 18.3. na studijní pobyty a 4.5. na praktické stáže.

Více informací naleznete na našich webových stránkách či obdržíte v kanceláři Erasmus+.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi u výběrového řízení.

Za kancelář Erasmus+

MUDr. Jana Dáňová, Ph.D.